Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Navaren #716 üzenetére

    Csak már minden topikban ezt olvasni, s nem tudom hova tenni ezt a mentalitást…

    akkor személyes várakozás: februári launch helyett júliusra kaptam meg a motorom. Azt a motort amit 2020 novemberében már kifizettem. Azt a motort ami helyett addig semmit nem tudtam használni. Azt a motort amire már évek óta vágytam… mégse feszültem/idegeskedtem/sírtam tele a fórumokat h covid miatti chiphiány meg köcsög evergreen kapitány. Éltem az életem ugyanúgy tovább ahogy egy most i13on görcsölő ember - mondjuk én fél szezont motor nélkül töltöttem így, neki meg úgy sejtem lesz ha más nem egy bufafonja telefonálni addig is :)
    s mégegyszer: megértem azt s tök normális (egy bizonyos szintig) ha az ember egy tárgyra vágyik. Akkor is ha az csak egy telefon s amúgy 99% a jelenlegi telefonjával ugyanarra képes közel azonos minőségben. Azt is megértem hogy eddig ugyan 364 napot tök jól elélt a jelenlegi telefonjával de most hirtelen már az régi szar s az új kell neki. Amit nem értek meg h miért kell egy fórumon feszengeni azon h első nap megkapja e az ember. Illetve nem vagyok benne biztos ha egy kicsit magába fordulna az ember nem jönne rá mennyire nevetséges ez az egész ami ilyenkor végbemegy rajta, s milyen kényszert vesz fel egy marketing/hype6életérzés gépezet általi fogyasztói nyomásra, kb megváltozik az agya, gondolkodása arra a pár napra s a birtoklási vágy uralkodik el rajta… aztán megveszi, első 2-3 nap nagy szerelem, azt visszatér minden a normális kerékvágásba s rájön h ez is csak egy telefon, ugyanolyan mint eddig s éli tovább az életét.
    Ahogy azt se értem meg h én meg miért foglalkozom ennyi karakterben ezzel (ok, ezt tudom, vasárnap van s épp nincs jobb dolgom mint a fogyasztói társadalom elkurvulásán sopánkodni :) )

Új hozzászólás Aktív témák