Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz Madwe #717 üzenetére

    Nopara, én totál megértelek Téged is, ugyanakkor azt is megértem, hogy az emberek tudnak örülni valaminek és vágyni valamire, vagy épp bosszankodni valami hiánya kapcsán, különösen, ha az egy, a hobbit is képező élvezeti cikk, mint pl. egy mobiltelefon :).
    És ez pedig szerintem teljesen rendben van ezen a felületen, há' ezé' van ez a bejelentős-cikk és fórumlehetőség!
    Egyébként viccen kívül elég sok itt a 'rutinos' előrendelő (Sylex, ForRedGlory, stb., mérhetetlen tapasztalattal rendelkeznek a kütyüelőrendelésekben), gyanítom, hogy sokak kaptak/lapnak tőlük extra infót már, hogy mégis mire lehet számítani :).

    Az ember pedig társas 'lény', szereti megosztani a többiekkel, hogy gondolkodik.
    Itt tenném hozzá azonban, hogy akárcsak Te teszed vasárnap, a legtöbb ember azért, mert a kütyü topikjában kivesézi az előrendelés nehézségeit, nagyjából gyaníthatóan el is felejti a kérdést, mire feláll a gép elől, vagy zsebrevágja a telefont. Csak hát itt miről beszéljen az ember a másikkal?
    Én pl. a fűnyírónak a pengéjét éleztem a legutóbbi komment óta. Na most képzeld! Aztán, kit érdekel ez itt? :D

    724: szintén zenész, péntek du. 5 körül adtam le a rendelést.
    De ugyanígy köv hétfőt mondtak a 11 Pro-ra is anno, de - mint ahogy #725-ben a Főnök mondja - még pénteken kihozták, pedig nem is terveztem otthon lenni xD.

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák