Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz zack #3652 üzenetére

    Bár én oda-vissza váltogattam az évek alatt, utolsó droidom szintén note 10 plus volt, és onnan én sem tudtam, mi legyen. N20U olyan durván többe került megjelenéskor, mint a 10plus, hogy mondom ezt nem veszem meg akkor sem, ha ez a világ legjobb telefonja. Aztán kiderült, hogy abban iy 990-es Exynos proci, merül, mint a Titanik. Egyébiránt biztos baromi jó telefon, félreértés ne essék, pár funkció azóta is hiányzik, de itt olyan üzemidőt kapok, hogy nem kell aggódnom egész nap, bármit is csinálok, pedig "csak" 12 PM-om van. Persze azóta kiépítettem a teljese ökoszisztémát, Apple Watch, mac mini M1, iPad air 4 gyári mágneses billel, airpods pro. Bugok azért itt is vannak, airpods messze nem működik olyan fluidan,ha "átmenet nélkül" kell váltania eszközök között attól függően melyiken indítok el média tartalmat. Viszont ez legeyen a legnagyobb gond, minden másban nagyon rendben van. Ha el is gyengülök néha, körbenézek, mit is lehetne venni a másik oldalon és egyszerűen nem tudom. Még szoftveresen ott a Pixelek, de semmi hivatalos forgalmazásból nem lehet megvenni őket itthon.

    Az üzemidő lesz az első, amin majd nem győzöl csodálkozni, meg a szinte nulla IDLE fogyasztáson :D

Új hozzászólás Aktív témák