Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz TechN7ne #2052 üzenetére

    Innen is látszik hogy évről évre kevesebb az újdonság … inkább sok apróság van és aki kicsit szemfülesebb az észreveszi ezeket, csak pár példa amit említeni tudok : minden feloldásnál az animáció olyan vaj sima a 120hz kijelző miatt hogy olyan érzése van az embernek hogy az ikonok mindjárt kiugranak a telefonból, kijelző sokkal fehérebb és kontrasztosabb szebb (12 szériának volt egy ilyen sárgás beütése) kamerát hasonlítsd össze de itt már nem csak részletességben hanem inkább a színek, árnyékok dinamika, sötét mód stb. mindenben jobb, hangszóró lehet ez csak nekem újdonság vagy érzéki csalódás elindítok egy youtube videót majd elfordítom és mintha a felső hangszóra több kakaót adna ilyenkor és brutálisan jó minőségű a mélyeket is szépen visszaadja és nem torzit, akkumulátor 2 naponta kell tölteni szerintem jelenleg nem nagyon van jobb a piacon, készülékház és a noth is nagyon rendben van egy normális tokkal a fogása is sokkal jobb, sebesség azért érződik hogy gyorsabb de ez inkább az alkalmazások telepítésnél látszik hogy mennyivel gyorsabban telepíti, most hírtelen ezek jutottak eszembe, volt már nekem is pár iPhone telefonom de ki merem jelenteni hogy ezt most nagyon eltalálták szerintem :))

    Én elfogadom hogy számodra nem akkora nagy változás a 11Pro Max -hoz képest vagy csak nem veszed észre de a legnagyobb újdonság ez a 120hz és mondjon bárki bármit szerintem brutális :R

    Sordoran

    Szerintem bármelyiket is veszed egyikkel sem nyúlsz mellé :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák