Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz kutga #397 üzenetére

    Az a baj, hogy amit írsz az teljesen igaz és jogos, de mégis azt veszem észre, hogy apple user-ből kevesebb van, aki bejár trollkodni egy topikba, míg a droidosok nagy része azzal üti el az idejét, hogy az apple mennyire egy szar, azért, mert aaa....aaa... mert a droid nyílt, igen az az!... loál
    Hát én meg jobb szeretem, ha 10 éves hülyegyerekek agyonfőzött romja nem teszik tönkre a telefonomat, meg nem kell kétnaponta újraindítgatni, pusztán azért, mert belassult(haha... :D) stb stb, mégsem járok be semelyik droidos topikba trollkodni.

    Pont most volt melóhelyemen:
    Két telefonról beszélgettünk, lényegtelen melyik kettőről, csak venni szeretne munkatársam telefont. Erre egy forma csak úgy minden nélkül beleszól, hogy hát ő életében nem használt komolyabb telefont, de aztán androidra váltott és vett egy galaxy s-t és "annál nem igen van jobb telefon".
    Hát gratulálok, semmi más rendszert nem ismer, más telefont nem használt, erre benyögi, hogy a galaxy s-nél jobb nem igen van.
    Nem szálltam vele vitába, feleslegesnek éreztem, pedig hasraütve tudnék mondani vagy 15 telefont. Tulajdonképp mind jobb annál, ami mostanában jelent meg felsőkategóriában.

    Ez pont az a szemellenzős, szűklátókörűség, ami - tetszik, nem tetszik, de be kell vallani - sokkal inkább jellemző a droidos táborra.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák