Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gusthy

    veterán

    válasz Parallaxis #147 üzenetére

    Ebből is meg a többi hozzászólásodból is látszik, hogy abszolút meg se kísérled megérteni a lényeget.
    Az, hogy mi volt jailbreakkel elérhető, a felhasználók nagyját nem érintette. Egyszer azzal érvelsz, hogy mennyire kreatív az Apple, egyszer azzal, hogy ki lehet kerülni illegálisan.

    Valóban, tudjuk, hogy az Android hogy nézett ki, mielőtt megjelent, de mint mondtam, a rengeteg tulajdonsága közül csak egy - bár igen fontos, hogy a teljes képernyő telefon.
    A fejlődés általában egymásra épülő ötletek sorozata, nem mondhatod, hogy "az Apple" vagy "a Nokia" találta fel az okostelefont.
    És de igen, Jobs hivatkozott folyton arra, hogy az Android lenyúlta a dolgokat.

    A többi érved nettó ostobaság. Pl egy natív Objective C fordító lehet, hogy 10-15%-kal hatékonyabb kódot fordít, de ez elenyésző ahhoz képest, hogy milyen vas van ma egy telefonban.
    A rétegigények is igények, és a Cat, a Doogee és mások ezt kielégítik. Ezt hívják úgy, mint mondtam, hogy VÁLASZTÉK.
    De mint említettem, a PIAC elődönti ezeket a dolgokat.
    Teljesen jó telefon az iPhone - speciel az én igényeimet messze nem elégíti ki. És ezek szerint sok más ember igényeit se.
    Most Görögországban vagyok a családommal két hétre. Van egy Ford Focusom, de nem jó ide, kellett bérelni egy kisbuszt.
    Az ejtőernyős haverom negyvenezer forintos Doogee-ja egy éve bírja, egy iPhone már rég belehalt volna a strapába. Vicces, amikor valaki leírja, hogy nincs strapatelefon.

    Amúgy kérlek, segíts már felmásolni azt a pár Word fájlt az iPhone-ra, amire jövő héten szükségem lesz... Ja, szeretnék út közben bele is nézni.

    Ja, előtte le kell töltenem egy párszáz megás szoftvert?
    Pech.
    Vegyél már nekem egy eszközt, amivel a gyerek YouTube-ot tud nézni a tévén, mert ez még nem okostévé. De ne kerüljön többe, mint mondjuk tizenötezer forint.
    Upsz, csak Androidos van. Kár.
    Lécci adj már egy telefont, ami kibírja 10 órát úgy, hogy megy a képernyő...
    Upsz, az Alma fele idő alatt lemerül.
    Csupa bosszúság.

    Ja, tényleg volt Kindle. Most is van.
    De volt egy időszak, amíg nem volt. Komoly per volt belőle, és csúnya versenyjogi balhé, bünti is lett a vége.

    Micro SD? Magyarázd meg a 16 éves lányomnak, akinek tele van zenékkel egy 64 GB-os SD kártyája, hogy felesleges. A "lassan mindenhol elhagyják" tárgyszerűen nem igaz, a harmadik telefonjában (Huawei P9 lite) használja. Az enyémbe is lehet tenni, pedig az se régi modell (Xiaomi Redmi Note 3 pro). De a Galaxy S7-be is tehetsz. Meg úgy általában szinte mindenhova.

    Áh, hagyjuk.
    Akinek az Alma az Isten, az bármit mondanak neki, hitreakciókkal válaszol. Én vagyok a hülye, hogy beleállok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák