Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Wesder #26 üzenetére

    Ezt meg én nem értem, 4.2.1-es Jelly Beannél is megvan az újraindítás opció a power fizikai gomb hosszan tartó nyomásánál... :U

    Nekem van egy Jelly Beanes csájnafónom, meg ugye KitKates volt a Samu galaxy tabom amin most Marshmallow van, Lollipopot pedig csak nyomogattam itt-ott de nekem teljesen olyannak tűnik, hogy az android fejlesztőknek valamiféle titkos céljuk az emberek összezavarása. Miért kell az UI-t állandóan giccsesíteni? Komolyan mondom ránézek és egy szó jut eszembe: papír. Olyan mintha papírra kézzel rajzolt ikonokat bámulnék. A felső állapotsor is ilyen meg úgy az egész ikonkészlet De tényleg olyan, mintha egy ovodás játékmobil felhasználói felülete lenne. Mi az a Wi-Fi jelerősség jelző fagylalttölcsér? Én szeretem ha egyértelműen látszik a jelerősség, de a hiányzó SIM kártya ikonja is igazán beszédesre sikeredett... Nem ragozom tovább, mert úgyis azt mondja mindenki, hogy le lehet cserélni 3rd party dolgokra ezeket, de szerintem az lenne a normálisabb, ha a gyári UI hatna komolynak és aki giccsesíteni vagy butítani akarja, na az töltsön le 3rd party skineket.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák