Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoneTom

    tag

    Sziasztok!
    Ez már a nemtudomhanyadik telefon amit megnézek, vagyis pontosabban elolvasom a tesztjét, utánanézek, stb...
    Már ott voltam, hogy megrendelem a OnePlus 8T-t, de végül mégsem...el is fogyott amit kinéztem variánst abból... :)
    Van (vagy volt...) még 2-3 másik telefon ami szóba jöhet, ezen kívül.

    Viszont ez a telefon valami miatt nagyon tetszik. Az, hogy a kamera előre-hátra fordul egy rendkívül ötletes és jó dolog, de nem, nem emiatt!

    Viszont lennének fontos kérdéseim hozzátok, akik már használják ezt a telefont. Esetleg használták és még visszanéznek ide a fórumra...

    ---- Nekem a mostani telefonom (Xiaomi Mi 9T Pro - nem olyan rossz maga a telefon, de kisebb nagyobb gondjaim vannak vele már kezdetektől) azt csinálja, hogy nem vagyok elérhető a Telenor-os számomon. A telefonban két SIM kártya van, a 20-as az elsődleges helyen, a 30-as a másodlagos helyen. Amikor a 20-ason hívnak, vagy elérnek, vagy nem, de leginkább nem és se nem fogadott hívás értesítés nincs, se semmi. 30-assal nincs gond, de azt csak családon belül használom, a 20-as van mindenhol megadva. Más fórumokon láttam ilyen kommenteket és rá megoldási lehetőségeket.
    Ennél a telefonnál annyi lenne a kérdésem, hogy aki szintén 2 SIM kártyával használja, hasonló felállásban (elsődleges - 20-as; másodlagos - 30-as), nála is volt-e ilyen már probléma?

    ---- Milyen a térereje a telefonnak? (tapasztalatok alapján, vagy más telefonnal összehasonlítva, vagy ahogy érzed...)
    ---- Milyen a WiFi erőssége a telefonnak? (tapasztalatok alapján, vagy más telefonnal összehasonlítva, vagy ahogy érzed...) Le szokta dobni a csatlakoztatott WiFi-t?

    --- Nem sok játékkal játszok úgy egyáltalán, de egy játék fontos nekem, a NFS: No Limits. Olvastam róla olyanokat, hogy hiába erős maga a telefon, valami miatt mégsem fut rajta a játék. (legfrissebb OP rendszer is megvan, tehát gondnak nem kellene lennie) Nekem a Mi 9T Pro-n jól fut.
    Kérdésem (illetve kérésem az lenne, ha valaki egy próbamenet idejére letöltené és megnézné nekem) az lenne, hogy valaki meg tudná nekem nézni, hogy fut-e egy ilyen telefonon a játék (NFS No Limits), illetve, hogy a tükröződések, lámpafények, stb. rendben vannak, tehát grafikailag okés?

    --- Olvastam itt és több más tesztben, hogy a kamera szoftver nem lett éppen a legjobb. Maga a kamera többre is képes lenne. Az ASUS oldalán láttam, hogy jött már egy pár frissítés a telefonra, Android 11-re is váltott...és olvastam, hogy a kamerát érintően is voltak javítások.
    Akik naprakészek a frissítések terén, megírnák nekem, hogy a frissítések tényleg javítottak-e a kamera (mondjuk a főszenzorén, mert szerintem azt használnám a legtöbbet) képminőségén?

    Jelenleg ennyi kérdésem lenne, ezek lennének a legfontosabbak!
    Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat! :R :K
    Ha valaki nem ide, hanem privátban írna, nekem az is tökéletesen megfelel!!

    Kérlek titeket, segítsetek (de őszintén a véleményekkel, ha hiba van, nem működik, nem javult a kamera, stb, írjátok meg), mert ez a telefon tényleg megtetszett!
    :R

  • GoneTom

    tag

    Nos....
    Zsoltnak már válaszoltam privátban is, mert ott is írt nekem, de itt is köszönöm neki a segítséget, illetve neked is karldergroße! :R

    A lényeg, hogy kb a válaszaitok idején meg is rendeltem a telefont és már kb 1 hete - talán kicsivel több - ezt használom elsődleges telefonként.

    Észrevételeim a topikkal kapcsolatban:
    - nem pörög...kicsit sem
    - ez valószínűleg azt (is) jelenti, hogy tényleg nem sok embernek van ilyen telefonja és mivel úgysem tud minden tulajdonos erről a topikról, így a tényleges tulajoknál még kevesebben írnak ide...szóval ja, tényleg kevés embernek van ilyen :DD
    - mivel nem pörög, ezt azt (is) jelenti/jelentheti, hogy nincs igazán probléma a telefonnal...ami nagyjából így is van.

    Észrevételeim a telefonnal kapcsolatban:
    - Mivel majdnem gyári Android rendszer van rajta, így témázás alapvetően így nincs rajta.
    Részben sajnálom, mert volt egy tök jó gyári téma a Mi 9T Pro-n, amit sokáig használtam.

    - Mapparendezés a főképernyőn rendben van, ezt lehet némileg alakítani, de az fura volt, hogy megnyitás után a mappában lévő alkalmazások alul jelennek meg, nem pedig a mappa környékén.

    - A zenelejátszó hiánya nem tetszett, azóta sem értem, hogy miért nem raktak rá egyet...egy tök egyszerű is jó lett volna. Úgyhogy most ezzel szórakoztam, míg találtam egy WiFi mellett is reklámmenteset (Muzio Player)

    - A munkahelyi e-mailekhez a BlueMail-t szedtem le most is és hatalmas fellélegzés volt számomra, hogy 1 perc se kellett hozzá és pöpecül beállítódott, nem kellett semmit sem csinálnom és azóta is teszi a dolgát! Ezzel szemben a Xiaomi szopás volt, fél napom ráment, igaz nem ez volt az első amivel próbálkoztam. Lehet írtam már, de a Honor 8 volt a legjobb. Gyári plusz e-mail alkalmazás volt rajta és tökéletesen működött. Az akinek érdeke volt, hogy a Huawei ne kaphasson Google szoftvercsomagot és miegymást, az rohadjon meg. Őszintén ezt kívánom az összes ilyen alaknak! A legjobb ár-érték aránnyal rendelkező mobilos céget lehetetlenítették el! Magánvélemény - ebben a témában - vége...

    - A telefon máshogy szól mint a Xiaomi, először nem tetszett, de már kezdem megszokni. A Xiaomi élesebb szerintem.

    - A NFS No Limits tökéletesen működik.

    - A Shakes and Fidget viszont nagyon nem...pedig azt hittem azzal nem lesz gond. Úgy nyitja meg, mintha a képernyő egy asztali gép monitorja lenne és maga a mobil is egy számítógép és nem a mobilos alkalmazás kinézetével indul el. Na mindegy...főleg, hogy ezt gépen is tudom indítani, így 1-1 perceket szánok arra, hogy begyűjtsem a dolgokat, meg küldetést indítsak/zárjak, aztán gyorsan kilépek gépen...

    - Vannak kisebb-nagyobb furcsaságok, most nem ugrik be minden...egy még most beugrott: Kár, hogy nincs benne Jack csatlakozó.
    Viszont a nagyobb akksi az tetszik. Jól bírja!

    Ami nem igazán tetszik és zavar:

    - A kamera modul minimálisan lötyög...a mechanika rendesen működik, ha nagyobb elmozdulás van, akkor gyorsan visszarántja.

    - A kamera hektikusan működik nálam. A Xiaomival hasonlítottam össze és majdnem - vagy nem majdnem.... - idegbajt kaptam, hogy az sokkal gyorsabb, lámpafénynél is hamarabb és élesebben fókuszál, plusz a készített kép nagyobb részén élesebb. Szóval ott kezdtem rosszul lenni, de nagyon. Tényleg!
    Nappali fény esetében viszont kiemelkedően jó képeket készít, szóval ott rohadjon meg, nem fogok lámpa mellett sokat fotózni...
    A videófelvétel még rosszabb volt. Ezt nem is tudtam - mivel még nem nagyon volt optikai stabilizátoros telefonom -, hogy ha ezt bekapcsolom, akkor az jócskán lerontja a minőséget! Szintén lámpafény mellett. Szóval itt nagyot csalódtam!

    - A beszédhangszóró nem a rács mögött van közvetlenül, hanem a kameramodulban - ha minden igaz - és emiatt nem tudok egy olyan normális hangbeállítást csinálni, hogy én elég jól halljam, de mások meg ne...
    Viszont ebben annyi jó van, hogy ha zsebpiszkos lesz a hangszórórács, a hangszóró nem fog tömítődni...

    - a kameramodul mögött minden nap elegendő zsebpiszok gyűlik össze ahhoz, hogy kevésbé tetszen ez a technikai megoldás...

    - sokszor nem érzékeli a dupla koppintást felélesztés esetén.

    Összegzés a hányaveti leírásom végére:
    Összességében meg vagyok elégedve a telefonnal, nem könyvelem el rossz vételnek. A 8-as széria a túlmelegedő processzor miatt szóba sem jöhetett nálam, pedig a kamerája a mobilarénán olvasható tesztben a képek alapján fényévekkel jobb...de a processzor az így visszalépés lenne, illetve az akksi is. Viszont van Jack-csatlakozó.

    2 évig szerintem mindenképp használni fogom, aztán nem tudom mi lesz...fogalmam sincs merre tart a világ pontosan, illetve velem mi lesz nem hogy 2 év múlva...hanem akár holnap...
    DE
    az ASUS telefonjait szem előtt fogom tartani, ha telefonvásárláson fogok ismét gondolkodni. Talán a 10-es széria majd...akkor...

    Ezzel a hosszú hsz-szel most már ez a topik is bővült egy kicsit... (a Galaxy S20 FE-n napi szinten sok új komment érkezik...nem is véletlenül...és örülök, hogy nem azt vettem meg végül!)

    Ha gondoljátok, nyugodtan kérdezhettek, vagy ti is írhattok, hogy tapasztaltatok-e bármit a telefonnal kapcsolatban...

    Valamint ha tudnátok esetleg megoldást a Shakes & Fidget megjelenésével kapcsolatos problémával, akkor szintén nyugodtan írhattok! Azt előre is köszönöm! :R

    A fejlesztőnek amúgy majd írni fogok, csak még nem jutottam oda...

    Sziasztok! :))

    [ Szerkesztve ]

  • GoneTom

    tag

    válasz Good_boy #642 üzenetére

    Nem azt mondom, hogy szar, de vannak számomra meglepően rosszabb képességei mint a régebbi Xiaomimnak. Vannak funkcióbeli különbségek is, amik között vannak objektív és szubjektív módon megállapíthatóak.
    Mivel olyan nagyon sok telefon nem volt a kezemben, illetve a kinézettek közül egyiket sem tudtam kézbe venni, csak online teszteket tudtam nézni/olvasni, így ezek alapján döntöttem.
    Összehasonlítási alapnak pedig a legutolsó telefonomat vettem alapul. Megvan a többi is, de ez most nem számít szerintem.
    Sorba veszem az általam korábban leírtakat és kicsit jobban kifejtem:

    A szinte gyári Android rendszer nem különösebben probléma nekem. Az a téma amit használtam a Xiaomin nagyon megszoktam és tetszett is, de most már az Asus-t is megszoktam. Ennyi, megszokás kérdése. Mivel itt az Asus-nál nem szokott lefagyni a UI, így az Asus-nak egy + !
    A mappák alul megnyitása is csak fura volt a Xiaomi-hez képest, de megszoktam ezt is.

    A zenelejátszó hiánya továbbra is furcsa és nem tetszik, hogy ez nem volt rajta gyárilag, de amit az előző hsz-emben írtam, a Muzio Player tökéletesen teszi a dolgát!

    A gyári e-mail program hiánya a Xiaomi után nem volt meglepő, csak szomorú, hogy ezen sem volt, de mivel a BlueMail-lal nem kellett szenvednem az Zenfone-on (a Xiaomin igen...) és azóta is teszi a dolgát rendesen, így összességében ez is az Asus felé billenti a mérleget a Mi 9T Pro-val szemben.

    A hangszórók minőségét is megszoktam már. Például érdekes volt, hogy egy Youtube videó esetében (nem tudom melyik volt már) csak a felső hangszóró szólalt meg. Azt hittem, hogy tönkrement a telefon, de nem, csak az alatt a videó alatt szólt csak a felső hangszóró. Xiaomi esetében néma maradt. Így megint egy + a Zenfone javára (Xiaomival szemben).

    A Shakes and Fidget esetében továbbra sincs változás...mondjuk még nem is írtam nekik. Szóval.... Viszont felmerült bennem az, hogy esetleg a frissebb Android lehet a hunyó...de ki tudja...

    A Jack csatlakozó hiánya továbbra sem szimpatikus, de az is igaz, hogy az utóbbi időben olyan keveset hallgattam valamit fülessel, hogy ez a hiány nem is annyira feltűnő. Átalakítót meg vettem. A Samsung átalakítója ahogy azt valahol olvasta, jól működik.

    A beszédhangszóró fent továbbra is furcsa nekem, de értem miért így oldották meg. Az egész a Flip Camera miatt van. Olyan keskeny az a rész, hogy oda egy funkcióját megfelelően ellátó hangszórót be se tudtak volna tenni...szóval maradt ez a megoldás.

    A zsebpiszkot meg takarítom folyamatosan a Flip Camera mögül. A Flip Camera ugyebár egy feature, szóval ez ezzel jár. A minimális lötyögése is - a kis motor nagyobb kimozdulás esetén szorosan visszarántja, de lehet érezni, hogy egy nagyon picit enged rajta. Szerintem ez direkt így van. Kommentben lehet cáfolni...
    Megoldás: Nem kell ilyen telefont venni. Mivel nem egy gyakori megoldás, így akinek jobban bejönnek a Samsung telefonok, konkrétan ilyen megoldással és konkrétan ezzel a problémával nem is fog találkozni.

    A dupla koppintást továbbra sem érzi olyan jól mint a Xiaomi felélesztéskor. De ennél legalább működik a képernyő lezárás és feloldás a dupla koppintással. A Xiaominál csak a feloldás.

    Ami hatalmas pozitívum az Asus javára, az az ujjlenyomtaolvasó. Elképesztő, hogy mennyivel jobb a Xiaomi képernyőbe tett megoldásánál. Még most is elcsodálkozom ezen :)

    Az üzemidő nagyjából ugyanott van a két telefonnál, de az Asus nagyobb akksija valamennyivel jobban bírja, főleg, hogy ez nem 100%-ról, hanem csak 90-ről szokott indulni.

    Viszont a kamera. Be kell ismernem, hogy ez az egy ami nagyon kettős számomra. Egyrészt bizonyos szempontokból nagy csalódás a Xiaomihoz képest, de más oldalról nézve meg jobb tőle.
    Erről majd később - mondjuk estefelé - fogok írni. Munkaidő letelte után... :DD

  • GoneTom

    tag

    Nos...
    Tegnap otthon már nem kapcsoltam be a gépet és valószínűleg ma sem fogom...
    A kamera:
    Először is tisztázni kell, hogy alapvetően nem szoktam este lámpafénynél nagyon fotózni. De előfordul. A három égő közül most amúgy az egyik ki van égve. A teljesítményük nem nagy, de nem is kicsi, szóval annak az egynek érezhető a hiánya, de nem zavaróan. Olvasni például tökéletesen lehet mellette.
    A másik dolog amit tisztázni kell, hogy nem vagyok profi fotós, amatőrnek sem lehet mondani...szinte 100%-ban csak a kamera beállításaira hagyatkozok, kézi beállítással nem szoktam foglalkozni, a kifejezések terén is hadilábon állok, vannak olyanok amik úgy többé-kevésbé megvannak, hogy mit jelentenek. Tehát szakmailag teljesen megalapozott tesztet/leírást ne nagyon várjatok tőlem. Arra tudok hagyatkozni amit a két szememmel láttam és tapasztaltam. A saját szemem színérzékelésével nincs gond (a rajzolásból és némi festésből kiindulva amiket eddig műveltem...) például. Na mindegy...

    A tesztelgetés során a párnahuzatomat/takarómat és Stickeez-eket, illetve egy Batmobile Lego MOC-ot fotózgattam.

    Tesztelt kamera alkalmazások:
    ASUS Zenfone 7 Pro:
    - gyári
    - GCAM (Wichaya)

    Xiaomi Mi9 T Pro:
    - gyári
    - GCAM (Urnyx05 ...most nincs nálam, úgyhogy úgy rémlik, hogy ezt tettem fel rá)

    Mindkét telefonnál csak a főkamerát teszteltem. Mivel csak az egyik telefon van nálam és a munkahelyi gépen nincs fent egyik fotó sem, így a tesztképeket nem fogom feltölteni. (Később sem.)

    A gyári Zenfone kamera lassabban fókuszált, a szélek felé homályosodás sokkal jobban jellemző és a kép belsejétől indulva már hamarabb megjelenik, mint a Xiaomi esetében.
    A képbe belenagyítva a részletek hamarabb elvesznek, a takaró és a párnahuzat anyagának a ...szövése :F kevésbé részletes és az árnyékosabb részeknél egybefolyik, homályos az egész.
    A gyári Xiaomi ugyebár hamarabb fókuszált, a szélek felé kevésbé és később homályosodott. A részletek jobban kivehetőek voltak a képeken, illetve jobban tudta kezelni az árnyékos és nem árnyékos területeket külön-külön és azok határát is.
    A Xiaominak a "makro" fotózás is könnyebben ment, nem szövegelt vissza, hogy menjek hátrébb, hogy fókuszálni tudjon és ügyesebben oldotta meg a makro kérdést.
    Ugyanez volt a helyzet a Stickeez figurák és a MOC esetében is.
    Illetve még egy dolog ami nagyon zavar az ASUS gyári kamerájában, mégpedig, hogy a színeket nem igazán tudja eltalálni. Kevésbé életteliek a képek, mint a Xiaomi esetében. A színek fakóbbak...nem igazán azt adja vissza, mint amit az emberi szem lát. Pedig az élőképen elég szépen hozza a színeket a kijelzőn (majdnem annyira mint a Mi9)...csak az elkészült képek lesznek jóval haloványabbak.
    Valamint voltam kint nappal fotózni lila virágos növényt (passz, fogalmam sincs mi volt az) és lila helyett rózsaszínes lett a virág a fotón. Bementem, nappali fény, belső tér, ebédlő - asztalterítő...azon is voltak lila minták, lefotóztam és az viszont olyan lila volt mint az asztalterítőn. Szóval ezt nem értettem, hogy egyszer eltalálja, másszor meg nem.
    Visszatérve az esti, lámpafényes fotózásra...
    Kipróbáltam mindkét telefon esetében a gyári alkalmazáson belül az éjszakai fotózást. Itt viszont élesség szempontjából (legalábbis ami fókuszterületen belül volt) az Asus jobban teljesített. A Xiaomi viszont továbbra is jobban eltalálja a színeket, de kisebb volt a különbség.

    GCam (Asus) - sima fotózás: Kijelenthető, hogy ezzel jobb fotókat lehet készíteni, mint a gyárival. A színek jobban stimmelnek, a fókuszterület is nagyobb.
    GCam (Asus) - éjszakai fotózás: Lassan készíti el, de tényleg, van, hogy majdnem 1 perc kell neki, hogy elkészítse, viszont ha sikerül addig elég stabilan tartani a telefont, akkor olyan részletgazdag képet készít, hogy el sem hiszem, hogy ugyanazzal a kamerával készült, mint az összes többi amik szerintem szarok lettek.

    GCam (Xiaomi) - sima fotózás: Jó, de nincs látványos különbség a gyári alkalmazás által készített képek és az ezzel lőttek között. De szerintem ennél a telefonnál is ezzel jobbakat lehet készíteni.
    GCam (Xiaomi) - esti fotózás: Gyorsabb mint az Asus esetében...sokkal, de az is igaz, hogy ez egy másik verzió. A gyári és a GCam-os esti fotók között jelen esetben sincs olyan nagy különbség szerinte, de ezzel szintén jobbakat lehet készíteni.

    Összegezve - szigorúan a szobában/zárt térben megfelelően elégséges lámpafény mellett - a két telefon képességeit:
    A GCam mindkét esetben javít a fotók minőségén és azon, hogy mit lehet kihozni a két telefon főkamerájából.
    A Xiaomi esetében kisebb a különbség, mert már alapvetően jobb képet készít.
    A színhőmérséklet (színhűség? Kromatikus abberráció...a franc...) a Xiaomi esetében jobb, sokkal!
    Az Asus a GCam-ot használva éjszakai fotózás esetében leveri a Xiaomit. De csak úgy. A gyári alkalmazással nem fogja.

    A nappali tesztelgetés még úgy nem igazán volt meg, illetve a videózásra nem is tértem ki.

    Őszintén szólva - ha csak ezt a konkrét fotózást vesszük - akkor megbántam, hogy az Asus-t vettem meg.
    DE!
    Mivel - ha jól tudom - ez a főkamera egység van a másik kinézett (és számomra esélyesebb) Oneplus 8T-ben is...szóval lehet ott sem lett volna jobb. A Xiaomim-hez képest természetesen. De ezt nem tudom megnézni...szóval erről nem is mondanék többet.
    A Galaxy S20 FE-ben meg már nem tudom milyen fő kameraegység van, de azt tudom, hogy kamerában sokkal jobban teljesít alapvetően a Samsung. De a választáskor nem csak ezt vettem alapul.

    Egy biztos, 2 évig (kb) ezt a telefont fogom használni és utána majd eldől, hogy az aktuális kínálatból mi lesz a nyerő.

    Ha esetleg kíváncsiak vagytok, hogy nappali viszonyok között belső térben, illetve kint a szabadban milyen képeket lehet a gyári alkalmazással és a GCamot használva, akkor szívesen megírom majd hétvégén és akkor képeket is fogok feltenni. Xiaomi Mi9 T Pro VS Asus Zenfone 7 Pro.

    Ha viszont nem, nyugodtan írjátok meg, hogy nem vagytok rá kíváncsiak!

    :))

  • GoneTom

    tag

    válasz pepe792 #660 üzenetére

    Jogos... :R
    Közben arra jutottam, hogy hétvégén mindenféle tesztfotót (éjszakait, nappalit, makrót, kintit, bentit, kézben, állványon, stb...) fogok készíteni és megosztom majd veletek (a Xiaomival is, hogy legyen összehasonlítási alap. Esetleg még az LG V10-est is bevetem, de ez nem biztos... :F ). Szerintem majd úgy, hogy rövid ismertetés aztán egy link az ismertetett fotóhoz.
    Van tripodom (rendes nagy) és hozzá mobiltartó úgyhogy tudok majd olyan fotókat is készíteni.
    Amiket írtam, azokat az ágyban fekve készítettem. Legalábbis a párnát, takarót, a többi meg elég magasan volt, nagyjából fejmagasságban és lehet olyan magasra nem is tudom állítani a tripodot...de majd megnézem. :K
    A kézi beállítású fotózásra egy kis időt kellene szánnom, hogy rendesen menjen... Egyszer pár évvel korábban már próbálkoztam, de a legtöbbször nem volt sok időm fotózásra (illetve az állvány csak útban lett volna) és az automata beállításokra hagyatkoztam és simán kézben tartottam.
    Hétvégén majd jelentkezem!

    Good_boy: Megnéztem ezt a fotót és nekem jónak tűnik! Tényleg!

    Ilyen ténylegesen éjszakai fotózást amúgy még nem teszteltem... :N

  • GoneTom

    tag

    válasz Kisszaboo #802 üzenetére

    Nekem egészen bevált ez a telefon. A kamerás összehasonlítást a Mi 9T Pro-val azóta sem csináltam és szerintem nem is fogom már. :N
    A 9-es nem tudom milyen lesz, de tök jó hír (köszi @Kisszaboo ), hogy lesz, nem hagyják abba ezt a szériát! :K
    A 10-es viszont, ha lesz és jó lesz, akkor viszont egy olyanra lehet be fogok nevezni, mert összességében stabil, jól működik, szóval nem rossz ez az Asus telefon! :DD
    Azt annyira mondjuk nem bánom, hogy elhagyják a flip kamerát, mert amúgy jó feature, de a tok nélküli kis kotyogása, meg ha gyorsan emelem fel, akkor egyből kileng, majd a mechanika visszarántja nekem nem annyira tetszik. Leginkább az, hogy nem tud fixen a helyén maradni. De ez lehet, hogy csak engem zavar annyira. A flip-es dolgot meg nem használom ki, mert mostanában keveset fotózok amúgy is, a teljes átfordulás meg kb lényegtelen, mert rühellek selfie jellegű képeket készíteni.
    Munkahelyen tokot használok, otthon meg anélkül. Nem fogok otthonra plusz egy kamerafixálós tokot beszerezni, mert alapvetően nem szeretem a tokokat, szóval ez nem merült fel megoldásként a problémámra. :))
    Az Android 12 Wifi kapcsolós furcsasága nagyon nem tetszik, de valószínűleg ezt is meg fogom szokni és nem fogok a visszaváltással szórakozni. Biztos (nem, amúgy nem biztos, csak bízhatok benne maximum), hogy reszelnek még rajta és ha esetleg sok lenne a panasz, akkor egy kisebb (mondjuk biztonsági) frissítéssel visszaállítják ezt... de ki tudja... :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák