Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz shzsoltl #217 üzenetére

    Muszáj ellensúlyozni a negatív vélemények tömkelegét. ;)

    Belenéztem a gsm arena "panaszáradatba"
    Az egyensúly miatt legyen néhány ellenpélda, de megerősítés is.
    Valamelyik panaszkodik a készülék wifi -jére. Elhiszem hogy nála rossz.
    Nálam meg ilyen, nem nevezném "rossznak" sebességnek.


    A másik panaszkodik, hogy folyamatosan újraindul a készüléke, de programozó létére nem csinál egy factory reset-et, holott megemlíti?
    Valamelyik hiányolja az ingyenes képernyővédőt!!! És azt állítja hogy a képernyő könnyen karcolódik? No comment!
    A harmadiknak a biometrikus azonosítóval van baja. Nálam ez is jó. 10ből kb ha 2 szer téveszt. Abból az egyik az én hibám mert túl gyorsan veszem el az ujjam.
    Volt egy amelyik megemlíti, negatívként hogy nincs IOS, vezetékmentes tőltés meg nehéz.
    Könyörgöm, a vásárláskor ezeket nem tudta?

    És akkor melegedés. Az valóban van. Kipróbáltam a Genshin -t mert valamelyik kérdezte, hogy valóban 60-70 fokos! Nem nem annyi, de roppant zavaró! (46 fokos)



    Már 5 perc után is. Sőt 10 perc után annyira fájt az ujjam hogy abbahagytam a játékot. Visszavettem a játékot max beállításokról. Felcsaptam rá a hűtőt is. Visszament 39 fokra.



    Az tűrhető volt. De messze nem ideális. Igazat kell adjak azoknak akik azt mondják melegszik a készülék. Ez viszont nem általánosságban igaz. Normál hétköznapi használat során, vagy egy emulátornál nincs számottevő melegedés. De valóban, egy erőforrás igényes játék esetében (lásd: Genshin Inpact) igencsak ajánlott a controllpad használat az égési sérülések elkerülése miatt (még mindig érzem az ujjam :O
    Ebből ROG Kunai 3 lesz (amint barátibb lesz az ára) Addig marad a XBOX One gamepad.

Új hozzászólás Aktív témák