Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csori72

    aktív tag

    válasz Djatis #4269 üzenetére

    sziasztok.

    tényleg ennyi baj van a PadFone 2-vel?
    karácsonyra elképzelhető, h érkezik nekem 1 az USA-ból. pár hsz elolvasása után látom, h még annak se nagyon garizzák akinek itthoni gar van a vason, most nem tudom, h az USA gart előny v hátrányként fogjam e fel!? :(((
    szóval necces ha pl az akksi behal akkor a gar papírt feldughatom, de akksit + úgyse tudok cserélni benne.
    kicsit fura nekem, h a hátlap nem levehető, mégis úgy porosodik a gép, h belehal. jelenleg samum van annak lejön a hátlapja de por nem jut be a kameránál sem. nem fényezni akarom a samut mert ez nem az a fórum, csak érthetetlen vagyok, h fix hátlappal ez mégis h lehetséges?
    nagyon tetszik a PF2 de nem szeretném ha rövid időn belül lenne 1 csillivilli ajtókitámasztóm.

    és van pl olyan amatőr kérdésem (kérdéseim), h a tablet használható e önállóan (behelyezett telefon nélkül)?
    ha pl a 64GB-os verzióm lesz akkor az azt jelenti, h 64 a telóba és 64 a tabletba is? v ketté oszlik a 64GB és 32 + 32? v egyáltalán h van a memóriájuk elosztva? feltételezem, h mind2 eszköz rendelkezik saját tárhellyel mivel olvastam vlmi olyasmit, h könnyű ide oda másolni a 2 eszközön. ez tár nélkül ugye lehetetlen.

    1 deodex romom már van hozzá ;]

    ui.: bocsi! nem válaszként akartam küldeni csak mellényomtam :(

    [ Szerkesztve ]

    ..:: 1+TTTTT ::..

Új hozzászólás Aktív témák