Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz dinnje #605 üzenetére

    Igen, én is így gondolom. Reméljük, hogy a következő verziónál is oda fognak rá figyelni. Az Intel procik még most kezdenek beszivárogni a mobilokba/tabletekbe. Szerintem 1-2 év és verni fogják az ARM alapú megoldásokat, de hogy nem lesznek sokkal rosszabbak az biztos. Ezért is gondolom azt, hogy presztízs kérdés mind az Intelnek, mind a tablet gyártóknak, hogy első pillanattól kezdve le legyen rájuk panasz, hisz egy rossz kezdés évekre megpecsételheti az eladásokat. Pozitív más cpu architektúrákkal szemben, hogy készülék nem igen melegszik, szemben mondjuk egy Nexus4-el, ami konkrétan izzásig tud hevülni és ezzel együtt eszi is az akksit. Engem elsőre azzal "riogattak", hogy nem minden program megy el intel procin, de az elmúlt hónapok alatt még egyet se találtam, ami ne ment volna el, így ezt ki lehet lőni, mint ellenérvet. Ami hátrány lehet, hogy nincs rá főzött rom, VISZONT ha anno ilyen jól megcsinált rommal érkezett volna a 3x ennyibe kerülő GalaxyS2, akkor sose jutott volna eszembe CM romot felteni...ami azért valljuk be elég nagy dícséret az ASUS-ra nézve (a samsunggal szemben is).

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák