Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beencee

    senior tag

    válasz moonman #24 üzenetére

    Természetesen igazad van abban, hogy nem egy mai találmány, jó néhány érintőképernyőt használok én is az otthonomban, munkában, még a notebook-om is tablet, ezzel nincs gond.
    De - ahogy ezt hangsúlyoztam is - olyan mobil eszközt, ahol a formai paraméterek (nagyság, súly, minél vékonyabb legyen, minél kisebb káva, minél kevesebb gomb és csatlakozó, "asszonyfaktor" (értsd: ne legyen megdöbbentően ronda)) végre megfelelnek a funkciónak is és egy megfelelő felülettel bármely idősebb, vagy nem számítógépes környezetben szocializálódott, vagy ezt nem számítógépként, hanem egy céleszközként használni akaró ember kezébe is oda tudd adni, hát olyat még nem találtam. Pedig az évek alatt baromi sokat kipróbáltam, némelyikkel még együtt élni is próbáltam, sajnos sikertelenül.
    Ja és még valami: persze az általam írottak csak az iPhone sikeréből levezetett következtetések, illetve a jövendő Apple tabletről leírtak által táplált "A new hope" (hogy klasszikusokat idézzek), ha ez nem jön be, én leszek az első, aki ezt a csalódását le fogja írni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák