Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz collecting #276 üzenetére

    Én is szoktam nézni az ér/érték arányt, mert nincs olyan fizetésem, hogy mindent megvehessek amit akarok.
    Ennek ellenére aki megteheti hogy megveszi, akkor elismerést érzek hogy ennyi pénze van hogy megteheti, nem irigységet. Nyilván ha valaki metrón ül, és úgy összességében látszik rajta hogy nincs anyagilag eleresztve de iphone x van a kezében, ott inkább sajnálatot és szánalmat érzek, mert nem tudja beosztani a pénzét. Kollegám lassan 30 éves, a szüleinél lakik és van egy roncs autója. Ennek ellenére 200 ezres szamurájkardokat vesz és rossz hűtőt meg ilyeneket darabol velük. Nem vagyok rá irigy, nincs is szükségem egy ilyen kardra, mint ahogy egy iphone ra sincs szükségem, semmivel nem lennék előrébb vele mint egy androidos készülékkel. Szóval összefoglalva szoktam ár/érték arányt nézni és elismerés, szánalom, és sajnálat érzéseket vált ki az Iphone X belőlem a fentebb leírt szituációtól függően :)

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák