Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAMb0

    tag

    Valaki ajanlotta innen az alabbi tokot, megtetszett, igy be is rendeltem hirtelen:

    [link]

    Valahol sejtettem, hogy nem 1005-osan lesz tuti minőség, így az alábbi kép is bizonyítja, hogy nem ez lesz az a tok, amit nagyon sokáig fogok használni rajta:

    Mentségére váljon az eladónak, hogy fólia is járt a tokhoz, bár szerintem nem mai darab volt, hiába volt teljesen pormentes és tiszta a kijelző, foltosan ragadt fel.

    Az árát azért megérte, mert masszívan rajta van, de pl. az nekem nagyon fura, hogy a bekapcsoló és a hangerő gomboknál egy (ha nincs a tok a telefonon) kihulló műanyag gombokat kell használjam a gyári helyett. A némító kapcsolóhoz meg nagyon mélyen kell benyúlni. :(

    Így ez szerintem (az én megítélésem szerint) egy 6/10-es tok.

    Valaki tud olyat ajánlani, ahol a telefon saját gombjait használhatom és kb. hasonlóan vékony, de nincs az a felesleges merevítés az oldalán, mint a képen? Az alján sem kötelező, hogy körbe érjen a tok, mert így sok esetben tompított a mikrofonon is hívás során, halknak hallottak.

    Ha hazaérek, teszek fel az i4S-nél legutoljára hosszasan használt tokról képeket, kb. hasonló jó lenne számomra. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák