Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PACSA75

    őstag

    válasz col #1749 üzenetére

    Hát tényleg érdemes lenne befejezni ezt az adok kapok stílust, ha nem érdekel, mert baromságnak tartom valaki hozzászólását, én inkább nem reagálok rá.

    szabónagyúr@ az Apple nem baszott át senkit ezzel a telóval, aki ezt megveszi, tisztában a készülék tudásával, ezt választottuk, mert nekünk megfelel, vagy a flagship modellre nincs pénzünk vagy csak sajnáljuk rá, de az ökoszisztémát viszont szeretjük. Azt, hogy az "Apple nem baszott át", azt talán annyiban módosítanám, hogy de, de nem csak az Apple, minden gyártó manipulál minket, azt vesszük meg amit piacra dobnak és nem fordítva, de ez van senki nem kötelez a vételre.

    Egy szó mint száz, én szeretem ezt a készüléket. Én választottam, nem ért semmilyen kellemetlen meglepetés, éppen azt nyújtja amit ígér. Munkámból adódóan sokat használom minden funkcióját, és sosem gátolt a munkámban, sőt.

    [ Szerkesztve ]

  • Decske

    aktív tag

    válasz col #1749 üzenetére

    Kívülállóként végigolvasva a kommentjeidet pont Te vagy az, aki semmi konkrétumot és érvet nem hozott fel, mégis te érzed magad megsértve. szabonagyur teljesen normálisan leírta a véleményét, majd később alátámasztotta, hogy Neki miért ez a véleménye. Te meg beleszálltál. Majdnem a kezdetektől olvasom a topicot és bármilyen ellenvélemény esetén rögtön megakarod cáfolni a másik, általad valósnak vagy kitaláltak gondolt személyes tapasztalatát. Egy icipicit jó lenne, ha visszavennél ebből a hurráoptimista véleményedből, hogy ez a "létező telefonok legjobbika". Nagyon zavaró tud lenni.
    Igen, jó telefon az SE, engem is érdekel másodlagos telefonnak (bár az iOS-től eddig a hideg is kirázott, életem legrosszabb vására volt az iPad Mini 3-am, de a 14-es frissítés végre számomra is érdekes újdonságokat hoz (éljen a Windows Phone :DD) ), de hagyd meg az embereknek, hogy az esetleges negatív tapasztalataikat leírhassák. Előre is köszi. :)

    Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

Új hozzászólás Aktív témák