Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Vártam már a tesztet, köszi! :R

    Alapvetően pontosan azt hozta a két telefon, amit vártam tőlük, azt viszont nem gondoltam volna, hogy a 8 Plus fog inkább érdekelni a párosból, az pedig hozta is a megérdemelt plecsnit. Mondjuk benne van az, hogy ha már úgysem lehet egy kézzel kényelmesen használni, mint a régieket (<SE), akkor már legyen a nagyobb tudású, nagyobb kijelzővel. Külsőre nekem nagyon tetszik, a tesztből pedig az is kiderül, hogy teljesen jó vétel annak, aki iOS vonalon mozog. Az viszont egyértelmű volt, hogy ez inkább 7S, mint 8, a névválasztást egyébként én sem értem, aki ennyi pénzt elkölt egy készülékért, az valószínűleg pontosan tisztában van azzal, hogy ez egy frissítés, elég csak ránézni. Az üveg hátlappal viszont eszméletlen jól néz ki, fura, hogy ennyit tud változtatni egy telefonon a burkolatváltás, mert a 7 Plus-tól speciel annyira nem ájultam el, így viszont sokkal jobban mutat.

    Az egyértelmű, hogy 7-ről semmi értelme váltani 8-ra, de ez igazából szerintem mindig így volt, 6S-ről már megérheti, 6-ról és annál idősebbekről pedig nem kérdés.

    Továbbra is tartom, hogy ha kapok az i8 Plusra egy jó ajánlatot, akkor jövőre elképzelhető, hogy válthatja az i5S-t. :)

Új hozzászólás Aktív témák