Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz davidsz #1617 üzenetére

    (#1614) Ricardo "De milyen körülmények között? Mekkora fényerőn? Böngészés, olvasás, esetleg játék közben?" Ezeket, a felhasználói szokásokat az akkustatisztikákból elég jól lehet használni milyen programokat használt, mik fogaysztották az akut. Egyedül a fényerőt nem, ez saját bevallás, hogy otthon csücsült-e wifin, vagy szabadban tartózkodott.

    Netet bluetooth-al oszd meg kb negyed annyit fogyaszt ezzel még többet tudsz spórolni. Skypolni mobineten én is szoktam brazíliával és hollandiával ha vidéken vagyunk, de az eléggé szívja a netet és az akkut. A nővéremmel Hollandiába és közeli rokonnal aki Brazíliába házasodott, jellemzően whatsappon beszélünk és küldünk üznetetket , és azon tartjuk a kapcsolatot, vagy email ,de van egy családi whatsappcím a szüleim is rajta vannak. Emellet még sokszor messengeren beszélek az ismerősökkel.

    Hívás közben nem szoktam netezni, skypolni, de pl. Real Racing 3 közben fogadok hívást, simán visszatérek és folytatom, vagy a böngészést szintúgy. Osztott képernyős mód is hasznos egyszerre lehet nyitva a képernyőn a telefon, böngészhetek vagy email megvan nyitva osztottan ezek alap dolgok szerintem manapság, de tényleg hasznos dolgok egyre több mindenre használjuk a kütyüt. Jó lenne az egyre jobb akkuidő, valalmi jobb technológia de ebben nincs nagy előrelépés.

    Az hogy mobilnet bluetoothon kersztül tabletre megosztva alig fogyaszt többet, mintha simán neteznék a telefonon, szóval ez nem fogyasztó tényező igazán. Egyébként a sima wifi netmegosztás szerintem elég veszélyes, nem túl biztonságos nyílt terepen, közösségi térben, meg eléggé szívja az akkut szerintem feleslegesen.

    [ Szerkesztve ]

  • kchris78

    veterán

    válasz davidsz #1617 üzenetére

    Ha neked ennyire kritikus miért nem veszel egy vacak mobilsticket? :F Nekem is van egy tandem sim az iPademben, kemény 500Ft a T-nél, talán van ilyen konstrukció más szolgáltatónál. Amikor sokat neteztem mobil környezetben notin akkor mobilsticken nyomtam. Nem meríti a netezés a telefont, nem lassít (BT nem a leggyorsabb 4G esetén), nincsen leszakadás.. És nincs az a szívás amit előadtál már ebben a topicban...

Új hozzászólás Aktív témák