Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz fordfairlane #845 üzenetére

    Nekem pl nem kell adapterezni, soha 1x sem szenvedtem semmilyen sim kártyával, komolyan nem tudom miről van szó, de még 1 iPhoneos ismerősömet se hallottam hogy jaj ez a kurva nano sim, mindennap adaptereznem kell meg szenvedni vele! Egyszer belerakod a bele való sim-et és ennyi. Mit kell ezen még ugrálni? Ennyi erővel lehetne még mindig telefonkártya méretű sim kártya is a telefonokban, minek fejlődni? A legjobb az lenne ha a sim teljesen eltűnne, ez is sok belőle ami van. Szerencsére van Apple SIM és az apple törekszik is a sim megsemmisítésére... csak egy klikknek kellene lennie a telefon képernyőjén hogy melyik szolgáltatónál milyen díjcsomagban szeretnél lenni... Ráadásul ameddig van SIM, nem sokat érnek a telefonok lopásgátló technológiái mert eltávolítják lopáskor a kártyát és hopp már nincs is net rajta ennyi volt... Ha nem lehetne kiszedni, akkor több esély lenne megtalálni, de persze ti ilyen dolgok helyett visszasírjátok a normál nagy méretű sim kártyát, mert ugyan minek méretet csökkenteni... :W

Új hozzászólás Aktív témák