Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Sziasztok!

    Az a nagy helyzet, hogy szeretnék egy új, megbízható, precíz, jó minőségű telefont. Mindig új telefonjaim voltak, de lényegében 2008 óta egy Nokia X2-01 "butatelefon" kivételével, ami 3 évig tökéletes volt, egyetlen egy telefon sem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. 2 évente cserélek egyébként, volt LG-m, badás Samsungom, most pedig egy Lumia 625-öt (WP 8.1) nyúzok az Androidos táblagépem mellett. Szóval a létező összes rendszerrel találkoztam már. Egyébként egyáltalán nincsenek nagy igényeim, pusztán annyi, hogy azok a funkciók, amiket ígér, hogy tud, azokat problémamentesen vigye végig. Lehessen telefonálni, internetezni, zenét hallgatni, szökő évente akár fotózni és legyen jó a GPS. Ennyi. Ennek ellenére egyik sem képes erre, a mostani 625-öm éppen azt csinálja, hogy időnként magától elsötétül a kép, 3-4 percig nem reagál semmire, majd újraindul. Na lényeg a lényeg, nagyon gondolkozom azon, hogy annak ellenére, hogy 50.000 Ft-nál többet sohasem költöttem mobiltelefonra, mert úgy gondolom, hogy egy telefonra ennél több pénzt nem érdemes kiadni, most a közeljövőben esetleg beruháznék egy iPhone6-ra, mégpedig 16GB-s verzióra. Jó lenne egy 5 is, de a 625 4,7"-es kijelzője pont kényelmes a 4" már kicsi lenne nekem. Ami még el tud tántorítani az pont az, hogy miközben az iPhone topicját olvasom körülötte ott van a hirdetés a 6 hónap garanciával. Lássuk be azért ez vicces.

    Szóval a kérdés: Megéri-e egy iPhone6 16GB azt az iszonyatos nagy felárat, amivel rendelkezik? Ekkora árkülönbségtől pontosan azt várom el, amit fentebb már írtam. Tudja ezt minimum két évig? Reális és őszinte válaszokat szeretnék, az elfogultak válasza (akármelyik irányban) nem fog érdekelni. A korrekt emberek válaszát előre is megköszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Blyan #566 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    Azért kérdezem Tőletek, mert gondolom az i6 topicban sok jelenlegi olyan iPhone tulajdonos van, aki esetleg tudja reálisan értékelni a telefonját és el tudja mondani azt, hogy megérte-e neki és váltana i6-ra is, vagy nem. Ha jól olvastam, akkor neked is volt iPhone-od.

Új hozzászólás Aktív témák