Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz ToniSoprano #579 üzenetére

    "Tényleg mennyi is lehetett pontosan másfél éve egy ilyen Iphone 5 függetlenül 220 ezer, mert akkor mé többet bukott vele csávó."
    El is olvastad a hirdetést, vagy csak megkerested a legolcsóbbat? Szolgáltatós telefon, nem független, lehet olcsóbban vette, mint amennyiért árulja.
    Aki megvette az S4-et megjelenéskor ~200 ezerért vagy kicsit többért, az pár hónap alatt bukott rajta 100 ezret, egy év után meg ki tudja mennyit már.

    #575: Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor hosszú távra(~2év) te androidos telefont javasolsz inkább. Szoftvertámogatás, vagy milyen okból? ;]

    [ Szerkesztve ]

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz ToniSoprano #579 üzenetére

    Nem tudom miért nekem címezted ezt a választ... :U
    Pontosan én voltam az, aki azt mondta, hogy 2 év olyan hosszú idő, amivel már értékállóság tekintetében nem lehet jósolgatásokba bocsátkozni.
    Ráadásul többször hangot adtam annak, (nem itt, hanem mondjuk az i6+ topicban) hogy iphone értékállósága már ma sem olyan, mint régen volt.
    Ha pl. az általad említett LG G2-höz viszonyítom a dolgokat, akkor látható, hogy az is nagyon jól tartja az árát.
    A G2 (32 GB-os független) újonnan gyári függetlenül az első hajcühők után kb. 120-130 e forintos árra állt be. Jelenleg (kb. 1,5 évvel a megjelenése után) ugyan ez a modell 80-85e forint használtan. Értékcsökkenés kb. 40-45 e forint.
    Kíváncsi leszek arra, hogy az i6 (kb. 1,5 év után) csak 40-45 ezer forintot fog veszíteni az árából?
    Szerintem nem....

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák