Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prixter02

    újonc

    Sziasztok!

    Tavaly július óta vagyok egy 5s boldog tulajdonosa, de most lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban. Ha esetleg volt már ehhez hasonló kérdés itt akkor bocsi, amennyire tudtam visszaolvastam a témában.

    Szóval az első, hogyha az EarPods-on nem működnek a hangerő gombok akkor azt kicserélik, vagy erre nem vonatkozik a garancia? (Ezt a telefonhoz kaptam és nem ázott be sohasem.)

    A másik kérdésem pedig az lenne, hogy az mennyire normális dolog, hogy a képernyő felső részét megnyomva( a beszédhangszóró alatt) elkezd ilyen "cuppogó" hangot kiadni? Igazából nem is kell erősen megnyomni, gyakran van hogy írás közben is hallom "cuppogni" a telefont.Ez a dolog olyan 2-3 hete van meg.
    Esetleg ez is olyan típushiba mint a lötyögő gombok?(Igen, a telefonomon a gombok is lötyögnek. :W )

    Amúgy a telefont a Telenortól vásároltam, nem volt még sose garanciáztatva. Érdemesebb lenne felvinni Pestre valamelyik hivatalos viszonteladóhoz, vagy elég besétálnom valamelyik Telenor üzletbe és ott elintézni? Ti melyiket ajánljátok?

    Előre is köszi a segítséget. :R

Új hozzászólás Aktív témák