Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    válasz Parallaxis #596 üzenetére

    (a kártékony trójai, malware és egyéb megoldásokról nem is beszélve, ami iOS-re nem igazán jellemző).

    nana! azt ne felejtsd el, hogy androidon is csak az nyeli be ezeket, aki olyan gerinctelen féreg, hogy ingyenesen össze warezolja az alkalmazásokat... (meg aki 1 napos "nude pokert" tölt le a play-ből, de azt másnapra törlik is)
    ha az ios-en is ilyen egyszerű lenne a gerincteleneknek warezolnia, akkor az a rendszer is olyan férges lenne, mint a két hetes döglött ló. (természetesen csak a warezolós féregnek, ahogy androidon is)
    mellesleg én jobban bízok az androidban és alkalmazásaiban, mert akár még egy programmal le is tilthatom, hogy melyik alkalmazás mihez férjen hozzá. ;)
    ha már off legyen kövér: egy kis olvasni való a biztonságról, és egy hozzáértőbb véleménye

    A lényeg, hogy mindkét rendszer önmagában nagyon jó biztonságot nyújt, de a gyengéiket külső alkalmazások adják meg.

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

  • Robertoq

    őstag

    válasz Parallaxis #596 üzenetére

    Ugye nem gondolod komolyan, hogy a Google nem tesztelteti le a rendszerét kiadás előtt? Pont ugyanúgy van bétateszt több tízezer fejlesztővel és belsős emberkével, mint iOS-en.
    Nem azt mondtam, hogy nincs, de iOS-hez nagyságrendekkel több. Sose olvastam olyat, hogy elérhető az Androd x.y verzió béta 1 a fejlesztőknek. És ez még csak a stock android, a gyártó által módosított Androidod hány ember teszteli le vajon.

    Mulitask:
    ez a lényeg, hogy az iOS jobban bánik az erőforrással, ezért elég neki gyengébb vas is, cserébe nincs akkor átjárás az appok között, multiwindow sem. Nem mondom, hogy ezek döntő tényezőek, de markáns különbség a két rendszer között.

    billentyűzet:
    dehát pont az a lényeg, hogy nem kell gépelni. :) swype nagyon jó aránnyal javít, ha nem találod el az adott betűt húzás közben:
    Swype Versus iPhone
    4 évvel ezelőtti videó!!! több oldalnyi szöveg begépelésekor mennyi időt jelentene...

    Az éremnek két oldala van, baj, mert maga a rendszer kevésbé bővíthető ki (max jb után), de előny, mert nem is lehet szétcseszni a rendszert egy ilyen jellegű hibás alkalmazással, ami viszont Androidon nem túl nehéz (a kártékony trójai, malware és egyéb megoldásokról nem is beszélve, ami iOS-re nem igazán jellemző).
    Sem a swype billentyűzettel, sem a Nova launcherrel nem csesztem szét a rendszert, sőt!
    Androidra kártékony 9x%-ban wrezből jön és nem a playből. Aki olyan meg is érdemli... Plusz nézni kellene mihez fér hozzá az app.
    AppStore se tökéletes: Apple: lopják a telefonkönyved, Hamis Camera+ alkalmazás az AppStore-ban

Új hozzászólás Aktív témák