Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz lowzor #787 üzenetére

    Én átérem simán. Amúgy azért van 2 kezed, hogy használd is őket. Egy tabletet is eltudsz kezelgetni simán, nem? Ennyi áldozatot lazán megér, hogy nagyobb élmény legyen használni a telót.

    Én is átérem, pörgetni is tudom az ujjaim között, de mégsem ez a lényeg, hanem az, hogy hogyan, mire használod. Ha Te otthon is, munkahelyen (suliban) is csak ezen netezel, nézel filmet, közösségiskedsz, akkor természetes, hogy jobb egy nagyobb kijelzős telefon. Én is csinálom ezeket, de csak kiegészítő jelleggel: gyorsan megnézek egy e-mailt, tolok egy bejelentkezést a 4square-re, ránézek a Twitterre. Viszont sokkal fontosabb, hogy egy kézzel is tudjam használni, és beleférjen az összes zsebembe.

    Tehát attól, hogy kisebb, nem lesz rosszabb, mert ugyanazt meg tudod vele csinálni, ez csak egyéni preferencia kérdése, hogy neked melyik jön be!

    Ha lesz nagyobb iPhone, akkor sem fog igazán érdekelni (hacsak nem marad meg az alapmérete ekkora, és valami egyéb trükkel növelik a méretét. Ha csak nagy iPhone lesz, akkor bajban leszek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák