Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motor1

    csendes tag

    Iphone 5s ujjlenyomatolvasó:
    Mindenki hatalmas újításnak kezelei, páran megjegyezték magyar oldalakon, hogy aggodalmas ez a fajta jelszóvédelem. èrdekes módon egyik teszt sem tesz említést róla.

    Következö a problémám vele: Még ha csak egy valamilyen más eszköz lenne, ami nincs állandóan a neten, talán alkalmaznám is. DE ez egy telefon! Nem adok fél évet neki, és jön a hír, hogy szoftveresen feltörték a szkennert, és távolról begyüjtötték a hackerek több ezer iphone 5s tulaj újjlenyomatát.

    Ezen felül pedig a botr´nyt várom, mikor derül ki, hogy nem csak az eszközben kerül lementésre, hanem az itunes-on keresztül az apple is tárolja. Nagyon megnyugtató ez a tudat, föleg az elmúlt hónapok lehallgatási botrányai után.

    Szerintem ez a több milliónyi apple user ujjlenyomat rögtön át lesz adva az FBI-nak, terrorelhárítási célból.
    Majd egy pár év múlva kiderül.

    Szerencsére már a 3GS óta nem vagyok ájfón tulaj, ott szakadt el a cérna, mikor a 12GB mp3 mellé a céges gépemröl fel akartam tölteni 3db zeneszámot. Gyönyörüen felmásolta, a 12gb-ot meg letörölte. Halgathattam hazafelé azt az össz vissz 10 perc muzsikát.

    Na az volt az életérzés!

    Még mindig csak 5 géppel lehet szinkronizálni? Még mindig csak itunes-al lehet fellöni a dolgokat?
    Persze biztos van kerülöút, ilyen olyan szoftver, és akkor wifin tolhatod, csak éppen nem mindenhol engednek fel a wifi hálózatra (CÈGES HÀLÒZATNÀL nem hiszem!)

    Nekem maga a készülék nagyon bejönne, mint hardver, méret is passzolna, de az OPrendszerrel nem tudok kibékülni.

    Javaslom az Iphone 6-ba kerüljön egy DNS szenszor, és akkor még biztosabb lesz a telefonzár.
    " Kérem köpjön rá a kijelzöre! Még két köpési lehetösége maradt!"

    Megjegyzem: Az andoiddal sem felhötlen az élet, az elmúlt 3 év android után kezdem zavarónak érezni a google benyomulását a privát életembe. 10 év okostelefonozás után fontolgatom, hogy butafonra térek át, mert akkor legalább a nagytesónak több dolga lesz, ha valamit meg akar tudni rólam!

Új hozzászólás Aktív témák