Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emunem

    aktív tag

    válasz -Ben- #17442 üzenetére

    Ez olyan lenne, mintha ránk európaiakra ráerőltetnék az amerikai XXXXL méretű ruhákat, csak azért, mert ott "fejlettebbek" az emberek. ;] Mennyivel több munkába lenne optimalizálni adott erőforrásokhoz egy OP rendszert? Semmivel, de akkor nyilván nem sokan éreznék szükségét a váltásnak egy erősebb vagy inkább újabb vasra. Mostanában az alma majdnem fél évente/évente kidob valamit a piacra, ami nem rossz, mert van innováció bennük, de az, hogy rám erőszakolják ezt a bő ruhát, hogy feszt elessek miatta, botladozzak, meg ne lássak ki belőle, na ez nem kell, köszönöm. Ezért írtam azt, hogy lesz-e normális, mivel egy 5S totyikban vagyunk, és mint látom, nem az előnyére van ez a 10.x verzió... egyenlőre. :(((

    Hithű Noki@-sként váltottam Almára, mert a sok rossz közül ez volt a jobb. (Android/IOS) A Lumia 800 még mindig simábban fut, mint az 5S 9.x rendszerrel, 8.x-al nem volt szerencsém. 10.x-al nem is merem összehasonlítani. Nálam tized másodpercek is számítanak, sajnos. :U

    Jelen esetben, és piaci körülményeket tekintve (ár-érték-ergonómia-stabilitás) az 5S / SE viszi nálam a prímet. Ha valaki ezt megérti, tudja miről beszélek.
    Nem akarom lehúrogni, mert még engedi bőven a 9.x rendszert használni, csak nem vagyok az a váltogatós típus, nem vonzz az effajta pénzfecsérlés/ dívatolás. :U

    Estét. ;)

    "... hát persze ..."

Új hozzászólás Aktív témák