Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    belenézve a fórumba, látva ezt az eszméletlen troll áradatot gondoltam én is billentyűzetet ragadok, hogy leírjam a véleményemet:

    android user voltam világ életemben, de valahol értékeltem az applet a maga innovatív, saját úton haladó hozzáállásával

    szerintem az iphone 5 c bevezetés igenis jó5let ami valószínűleg be fog jönni

    több szempontból is jó,

    egyrészt:
    végre nem mindenki ugyanzzal az egy modellel rohangászik
    egyébként ez az egyik ok ami miatt sose vettem iphone-t, hogy hiába minőségi, hiába drága, az exkluzivitás élményét mégis tönkreteszi, hogy nagynéném kertészétől kezdve, az ételhordár fiúig, meg a kisiskolásokig mindenki ugyanazzal az iphonenal rohangál
    egyszerű példával élve: ha mindenkinek audi R8-asa van, akkor az már nem exklúzív termék többé
    ennek a végére most pontot tettek..

    ráadásul az a rossz mellék íz sincs mint korábban, hogy ha olcsóbbat akarsz akkor "a tavalyi" terméket veszed
    az iphone 5 c ugyanis új termékként van eladva, így a kisiskolások továbbra is felvághatnak vele a suliban,
    hisz "új iphonejuk" van, az apuci pénztálcájában meg pár ezerrel több marad

    másrészt:
    csinált az apple egy olyan terméket, aminek az árát komolyabb profit vesztés nélkül csökkentheti, hiszen az előállítási költsége már így is relatíve kevés - lévén egy éves konstrukció, és a műanyag tok csak tovább csökkent ezen

    nyilván az elején most még drágán adják, mert a hard-core apple tábor ennyiért is megveszi, de
    ugyanúgy mint ahogy az eredeti első iphone árát is csökkentették amikor nem volt elég nagy a kereslet
    ezt is lefogják csökkenteni a kereslet esésével
    és akkor még mindig ott van az applenek az 5s, ami meg maradhat drágán

    szóval jó 5let ez, szerintem be fog jönni nagyon

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz Csapoati #598 üzenetére

    beletaláltál, pont HTC ONE-om van :DDD

    egyébként nem is okvetlenül arról van szó - bár nyilván sokaknál igen - hogy most akkor egy telefontól érzed magad különbnek
    az apple termékekre mindig jellemző volt a design nagy műgonddal való megtervezése
    - a HTCre is egyébként, pláne idén
    és igen mondhatjuk hogy a szépség összefügg az egyediséggel, valamint a ritkasággal
    az én esetemben inkább erről van szó

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz joey04 #603 üzenetére

    Egyébként akik jobban meg akarják érteni hogy miért így néz ki ez a tok , azoknak ajánlott rákeresni Dieter Rams munkáira(a funkcionális, industrial design egyik jelentős úttörője),
    Jony Ive sokat tanult tőle

    Ebben a kontextusban pedig már nem is olyan csúnya az a tok :)

Új hozzászólás Aktív témák