Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz GGMPC #574 üzenetére

    "Azért ez az "elegendö" kifejezes kicsit eros erre a tudasra!?. :F"

    Nem lekicsinylő megjegyzésnek szántam. Van aki kiveszi a készülékből azt a többlet lehetőséget, amit az androidos telefonok adnak, van aki nem, így értettem. A feleségem számára - ha nem érezné akkora visszalépésnek a lent említett widgetekről való lemondást - elegendő lehet, amit az 5c nyújtani tud. Telefonál, sms-ezik, Vibert használ, e-mailezik, naptárat használ, időnként böngészik, vagy nyelvet tanul a telefonján, ritkán fényképezik is. Erre az iPhone tökéletesen megfelelő, sőt az egységesebb design és az eye candy animációk miatt a legtöbb felhasználó számára talán vonzóbb is. Kb. ugyanennyit vesz ki az átlagember is a telefonjából (+FB), ezt az igényszintet pedig az iPhone-ok jól kiszolgálják, nem véletlenül annyira népszerűek. Nekem a widgetek, a gesztusvezérlés, az androidban elérhető rengeteg lehetőség sokat jelent, de tisztában vagyok azzal is, hogy a legtöbb ember nem nyúl annyira mélyen a rendszer bugyraiba, mint én.

    Kb. olyan ez, mint az Excel lehetőségei. Az átlagember kivesz belőle 10%-ot, számára a 10 évvel ezelőtti verziók is bőven elegendőek lennének, maximum a kompatibilitási problémák miatt kell frissítenie. Én viszont jobban járok, ha magasabb szinten is értek hozzá, mivel könnyíti a munkámat.

Új hozzászólás Aktív témák