Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz irgum #1065 üzenetére

    Igen én is ezt mondom. Ennél több egyszerűen nem kell. Én már az SGS3-nál se értettem a 4 magot meg a 4+1 magos gput. Persze brutál szép játékok vannak, de csak azért nem fogok ilyen drága telefont venni, inkább veszek konzolt.

    Persze, aki Apple fan (és most itt szigorúan jó értelemben mondom) őt nem akarom lebeszélni az iPhone-ról, hiszen annak is megvan a feelingje, tudom jól.
    De még mindig nem tudatosult az emberekben, hogy a droidos telefon már rég nem az a fajta, amit agyon kell moddolni meg romolni ahhoz, hogy rezzenés nélkül fusson. És szerintem az iPhone-osok 80%-nak igényeit egy felsőkategóriás androidos telefon is gond nélkül kiszolgálná. De 70%-át biztosan.

    Nem beszélve az árakról. Én a P-t egy mezei 5.000 forintos előfizetéssel 73 ezerért vettem a T-nél. A szintén 16GB-os iPhone 4S ugyanezen előfizetés mellett (a mostani árcsökkentés után(!)) 159.900 forint lett volna! Vajon tényleg tudna annyival többet, hogy megérjen plusz 90.000 forintot? Hát nyilván nem. De, hogy pártatlan maradjak a 16GB-os SGS3 ára is ugyanolyan előfizetés mellett 126.000 forint. Már barátibb egy fokkal, de nekem ez sem ér meg plusz 60.000 forintot... (de mondjuk, mint csúcstelefon egész elfogadható az ára) Ráadásul a batár mérete miatt amúgy se kellene.

    Hogy mi lesz a jövő? Én nem viccből szoktam mondani, hogy várom az Apple-től a holografikus képkivetítést (mint a StarWarsban). Pár éve olvastam, hogy az IBM külön részleget hozott létre ennek a fejlesztésére (megspékelve még pár millió euróval, asszem valahol Német o-ban van ez)... Na én valami ilyesmit várnék az Apple-től. De legalább egy kivetített billentyűzetet. : ) Mert szó se róla, jó telefonokat csinál. Nagyon is. De ebben az árszegmensben nekem kell az újdonság, a forradalmi hi-tech dolgok.
    Ezen kívül nem tudom mi várható még. Páran jósolgatták, hogy a telefonok átfogják venni a PC szerepét - egy dokkolóval karöltve -. De igazából ehhez meg még édeskevés ez a teljesítmény. A mobil projectronak látnám még piciny értelmét. De ilyen akkumulátorok és fényerő mellett (mint a galaxy beam) ennek semmi értelme sincsen egyelőre.

    @Keldor:

    Igen van rá már ICS, de csak a gyári függetlenekre. a T-mobil még nem adta ki hozzá. Ettől még fel lehet flesselni, de eszem ágában sincs. Sőt, ha kijön a szolgáltatói azt is meggondolom, hogy felrakom-e...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák