Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz Ringloszilva #11510 üzenetére

    Figyu! Menj be egy T-hez vagy MM-ba, akár egy Apple márkakereskedőhöz és hozz létre ott egy iCloud fiókot egy kiállított eszközön, akár Mac-en! :DDD

    Szerintetek ez megvalósítható lenne?! Elvileg wifi van ezeken a helyeken. Le tudják korlátozni valahogy ezeket a kütyüket, h ne lehessen megcsinálni?!

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

  • Macccy

    senior tag

    válasz Ringloszilva #11510 üzenetére

    Whooooooo bátya', easy there ... Megint idegbajoskodsz, pedig elsőre is értettem/értettük SŐT le is írtam fentebb, hogy a support profile oldal nem megoldás az iCloud problémádra, csak csináljátok meg biztos ami biztos. Na mivel már a te ID -don van, így nem kell megcsináld. Pont.

    Azt, hogy REGISZTRÁLNI / AKTIVÁLNI nem tudsz Új iCloud accountot ezt is mondtam - vagy ha én nem, akkor a linkelt discussion topicban írták - viszont használni tudnod kell, ezért is mondták ott is, hogy 1) másik Apple eszköz, 2) aktivál, 3) kilép és 4) használ ... Tyler szerintem kurvajót mondott, ha nincs a környezetedben másik Apple motyó, akkor bármilyen viszonteladónál kiállított iMac, Macbook vagy iPad, iPhone megteszi ... már ha nincs rajtuk beállítva a Restrictions keretein belül a beállítás korlátozása! Ha hozzáférsz az iCloud menühöz nyugodtan csináld meg, tuti nem fog érte senki megharagudni. :N

    A problémád pedig bár létező - és minden bizonnyal dühítő, bár épp tegnap mondtad, hogy leszarod - de mint láthatod annyira ritka, mint az arany iPhone. Még a discussion.apple thread-ekben se számottevően sokan kérdezősködtek (6-8 kérdező 1 év alatt?) erről, ami szerintem azt mutatja, hogy az emberek általában elvannak 2 évet az iCuccal és a második tulajok se váltogatják mint a szaros gatyát. A 3 db aktiválás tehát egy élettartam alatt (3- max 4 év?) többnyire elegendő szokott lenni mindenkinek. Te éppen kifogtál egy olyan készüléket, amin 3-4 ember is végigment ... Az én szememben ez bár mínusz pont az Apple regisztrációs policynak, de nagy plusz pont az iPhone-nak, hogy ennyi kézen keresztül még mindig frankón szolgál.

Új hozzászólás Aktív témák