Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • banditos91

    tag

    válasz üszök #16065 üzenetére

    Az is felettébb érdekes, hogy mikor bejöttek az Androidos telefonok, akkor ilyen 128 Mb vagy max 256 Mb RAM volt bennük, és elég jól tudták futtatni a rendszert az akkori mérce szerint. Most meg 10-szer annyi RAM van már bennük, és még mindig nem futtatják normálisan. Régen miért fért bele 15 Mb-ba a Facebook alkalmazás például? Most akkor miért nem fér bele? Miért lesznek csak egyre nagyobb méretűek az alkalmazások? Persze hogy egyre több RAM kell hozzájuk, ha folyamatosan nő a méretük.
    S4-en 2 Gb RAM-ból 800 Mb szabad? Nevetséges komolyan. 1.2 Gb-ot megeszik a RAM-ból csak a rendszer?! Komolyan ilyen rendszert képesek írni és kiadni? Vagy ez csak szerintem bicskanyitogatóan pofátlan? Nekem eddig csak Androidos mobiljaim voltak 1 Nokiát kivéve. Nem rég vettem egy 4S-t, és nagyon megszerettem a rendszert. Mégpedig többet között azért, mert - nagybetűkkel! - OPTIMALIZÁLVA van. Persze az utóbbi iOS már a 4S-re nem igazán, ahogy azt már sokan leírták, de nézzük meg hogy fut a 6.0 iOS a 4S-en. Az elég erősen az Apple felé billenti a mércét, hogy az Androidos készülékeket gyártó cégek SZARNAK az optimalizációra. De nagy ívben. Míg ugye a 4S-en az iOS 6 512 Mb RAM-mal úgy szágult, hogy lekapja a traffipax. Szerintem ez adja a legnagyobb különbséget az Apple és az Androidos gyártók között. Kivétel lehet talán a Nexus és OnePlus készülékek, de olyanjaim nem voltak még, szóval azokról nem tudok nyilatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák