Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz leeate #368 üzenetére

    "Az Iphone csodás, de akinek már van, és erre az újra akar ++ pénzt költeni, az sajnálatra méltó."

    Én első generációsról váltok, úgyhogy ne sajnálj :D

    "Nekem az új szoftverből csak a spotlight kereső meg a notes szinkron tetszik, a többi annyira nem lényeges."

    Egyébként én azon vagyok megdöbbenve, hogy ha valami tulajdonság bekerül az iPhone-ba azt elkezdik használni, egész meglepő módokon is.
    Ott a compass, nem újdonság, az Android-os mobilokban jó ideje ott van, pár HTC WinMo-s készülékben is, mégse jutott eszébe senkinek, hogy mire lehetne használni az alap funkción kívül.
    Megjelent az iPhone-ban, erre pár hétre rá idegenforgalmi információs rendszert kezdenek rá fejleszteni (ahogy fordítod a készüléket, úgy feliratozza a kamerán látott képre az oda vonatkozó információkat, melyik épület miről nevezetes, adott szoborról leírást ad, étterem nyitva tartását és étlapját stb.), de más készülék esetén az sem jutott senkinek ezébe, hogy ez az alkatrész kiváló fémkeresővé teszi a készüléket (ha pár hónappal ezelőtt meg lett volna, akkor nem fúrjuk el a vezetéket a falban felújításkor :D).

    De egy Nokia esetén nem jutott volna eszébe senkinek, hogy videóklippet forgasson vele, vagy dokumentumfilmet. De készült már neves magazin címlapja is iPhone-os rajzolóprogrammal.
    Mobilnet is rég óta elérhető ezekről a készülékekről, mégis az iPhone előtt gyakorlatilag ez a terület kihasználatlan volt és most is a mobil internetes forgalom 85%-át iPhone-ról generálják.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák