Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    Nekem nagyon nagy lenne a Max modell (6.5"-ös a céges telefonom és az is nagy - előtte a 6.1" is az volt), de rettentően tetszik. iPhone XR-em van 2019 februárja óta, de ez az első készülék amire tényleg azt tudom mondani hogy megérné váltani... gondolom itt is meglehetnek az iOS évek óta tartó hülyeségei (pl. hogy kiléptet a többi appból néha a kamera és tsai), ezek le vannak nyelve mint nyomor (hasonlóan mint a droidos random laggolás), de ebben végre látom hogy miért lenne érdemes váltani: rohadt jó rendszersebesség (ezzel XR-en sincs bajom de na), kiváló kamera, 120 Hz OLED kijelző, AOD lehetőség (még ha nem is tetszik jelenleg - androidos jobb, de idővel fejlődhet), akkuidő (XR-em legnagyobb baja), na meg a Dynamic Island ami megint egy igazi Apple-ös kis plusz, stílusosan.

    Nagy kár hogy almáék sokáig támogatják a telefonjaikat, ha most cseréltetek egy akkut (84% battery health - peak performance) is ellennék addig amíg ki nem húzzák a telefon alól a szoftveres támogatást. :DDD Addig szerintem marad ez, azt tudja amire kell nekem, a kamera is elég (őszintén alig viszek magammal DSLR-t mellette), szépen védik a pénztárcámat. :)) De nagyon bravúros telefon lett, és sajnos nem az Apple hibája hogy mennyibe kerül, a többi csúcsmodell is követni fogja itthon... ez ilyen, jobb ha megbarátkozunk vele. Remélem pár év múlva ezen tulajdonságok is lecsúsznak az olcsóbb modellek közé.

    Csak egy nagyon halovány sidenote, de a középkategóriás telefonok is nagyon jók, csak mindig eltaknyolnak valamin - asszonyomnak Redmi 11 4G vagy miaszösz van, szép 90Hz-es OLED kijelző, pattogós működés és - nagy, de - igényes összerakás viszonr mostanában többször belassul és melegszik (szoftveres, nem régóta csinálja, majd javítják), a kamerája meg valami katasztrófálisan pocsék - oké, volt vagy 85k csak de botrányos hogy az öt évvel ezelőtti SE-m egy kamerával jobb képet csinált mint az 5-el vagy mennyivel. Oké, vent vége, csak ezen kicsit kiakadtam hogy ennyi fejlődés után ez van, ennyi csurgott le a kategóriába...

    Még haloványabban meg annyit hogy a teszt pocsék lett. Ide is eljutottunk... szerencsére az évek alatt inkább több helyen olvasok teszteket a kerekebb képért, de ez kritikán aluli lett. Nekem mindig is az objektív vélemények jutottak eszembe a lapcsaládról, sajnálom hogy ilyet olvashattam most a hasábjaiban. Tényleg rossz volt olvasni, függetlenül attól hogy miről írt - ha egy Samsungról írt volna így se lett volna jó.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák