Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    Tetszik a 13-as széria, de bizonytalan vagyok hogy van-e értelme kipróbálnom jövőre. Bár lehet megpróbálom, mert kíváncsi vagyok most már erre a csodabogárra.. 14 nap elég lesz hozzá kb. Fotós topikban látva a vele készült képeket nem esek hanyatt tőle. Sőt, mi több, visszanézve az i11 Pro Max képeit, annak képalkotása jobban tetszik, mint a 13-as szériának. A 11-esnek sokkal szebb a rajzolata, több a részlet, míg ennél valahova elmásztak ezek a tulajdonságok, holott sokkal jobbnak kellene lennie már. (Jó lett volna ha az itteni tesztképek ugyanott készültek volna ahol az i11-el készültek, tisztább képet kaptam volna a kettő képalkotása közti különbségről, remélem a Pro Max modellnél a tesztelő megcsinálja ugyanott :R ) Oké, nagyobb szenzor, meg fejlettebb szoftver meg anyámkínja. Nagyon nem ezt látni, mi több, a konkurensek példáját követi ezzel az Ai meg egyéb marhaságokkal, ez leginkább az éjszakai fotóknál látszik nagyon. Átlagembernek persze bőven megfelel, pláne a féloldalra döntött képek esetében :Cimádom azokat :D
    Szintén az említett topikban volt egy hasonlat, amin emberek voltak egész közel. Egyszerűen semmi részlet nem volt, az arcvonások egybefolytak, míg egy másik gyártónál az emberi arcok pont olyanok voltak, ahogy kell, és a sokat dicsért iPhone esetében lennie kellene. Meg is lepett.
    Szép meg jó, a babakék(?) színben tetszik is. Dicséretes az is hogy az ára sem változott, de ez kb egy 12s-nek felel meg. Az X alatti tulajoknak megéri váltani, a 11 szériától meg nem.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák