Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SamiCsillag

    senior tag

    Sziasztok! Már elég sok ideje keresem az új telefonomat. A Xiaomi nagyon szimpi nekem, vettem is egyet belőle, hogy legyen egy átmeneti, míg eldöntöm, hogy mit veszek "rendesnek", na és, hogy szokjam a MIUI-t. Egy Redmi Note 8 Pro. A MIUI egy kicsit nem jött be nekem, de a kamerája tűrhető, az üzemideje kiváló, 2 simmel is elmegy 2 napot lazán átlag felhasználás mellett. Közben várom, vártam, a megfelelő Xiaomi-t, de valahogy nem éreztem egyiket se az enyémnek. De aztán ahogy kijött az iPhone 12-es széria, egyik jobban tetszett, mint a másik. Közben nézegettem más gyártókat is, pl Samu 20 FE, meg még sokat, de valahogy mindig visszatérek az iPhone-hoz. Főleg a mini és vagy a sima 12-es. Egyedül, ami visszatart az az akksi. A 4S óta nem volt iPhone-om. De annak pocsék volt az üzemideje, a végén már reggel és este is töltenem kellett. Nyugtassatok meg, hogy sima felhasználás mellett azért estétől estéig kibírja az akksi. Illetve a mérten kívül van e még valami különbség a mini és a sima 12 között?

Új hozzászólás Aktív témák