Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traianus

    tag

    Én nem tudom, hogy itt egyesek mit vártak... Tényleg nem vagyok Apple-fan, a legtöbb terméküket túlárazottnak tartom (ezt mondjuk pont nem), mégis úgy gondolom, hogy szerintem megint egy elég komoly gépet raktak össze, ami lehet, hogy hatalmas meglepetéseket nem okozott de talán csalódást sem, és a specifikációk alapján nagyon smooth lesz (főleg így az androidos konkurensekkel szemben xD). A meglepetés részről még annyit, hogy mivel kiszivárogtak a specifikációk korábban, mit vártatok? Hogy egy teljesen más gép jön? Más gyártónál talán amikor bejelentenek valamit a tényleges megjelenéskor egy teljesen más cuccot adnak vagy mi?xD Az újításokról meg annyit, hogy itt is van aki azt mondja, hogy felesleges ekkora felbontás. a következő kommentben meg már azt írja egy másik, hogy na végre. És mégsem tudják elhinni az emberek, hogy valaki pont arra vágyik amire ők spec. nem. Az innovációt illetően pedig kiváncsi lennék, hogy akinek ez hiányzik, az mit változtatna? Csak mert olyan hatalmas dolgokra nem látok lehetőséget, de lehet, hogy csak én vagyok beszűkült látókörű és tényleg kellett volna rakniuk egy sörnyitót az egyik sarkára vagy nem tudom...

Új hozzászólás Aktív témák