Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Totheground #861 üzenetére

    (#859) randras: tehat akkor az ertesitesi savbol nem tuntetheto el pl. a korabbi hsz-omban emlitett szuletesnapi esemeny? Egyebkent en nagyon hozzaszoktam a swype-hoz de pl. vannak barataim akik utaljak es osszessegeben nem tudom persze, hogy tenyleg gyorsabban lehet-e vele irni, vagy csak ezt hiszem. Mivel neha megakad az iras, marmint nem ismer szavakat vagy rossz szavakat ir be, ilyenkor ezeket javitani kell, stb.. Tehat ez ugye idoveszteseg. Mig egy "normal" barmilyen OS barmilyen billentyuzeten ha az ember bepötyögi a szavakat, akkor ott ugye nem kell torolgetni. Legalabbis wp-n nagyon jol es kenyelmesen lehetett irni, de ios is jo. Szoval nem tudom, hogy ez a gyorsasag tenyleges-e vagy csak ugy erzem.

    (#860) erdoke: igen, tudom en, hogy user error :) ismergetem a rendszert egyelore, mert hosszu evek androidja utan elegge szokatlan. Retina ipad persze nyilvan jobb mindenben, de en az ar, meret es suly miatt valasztottam inkabb ezt. Viszont ez pozitiv, hogy jon majd google maps ipad-re is, akkor turelem. Bar nyilvan lehet elni nelkule is, illetve ha annyira kell, akkor ott a pixeles verzio bünteteskent :DDD

    (#861) Totheground: koszi, ezt el is felejtettem, tenyleg januar 31-ig lehetett beallitani.. na mindegy, igazabol annyira nem lenyeg, mert maga a gmail alkalmazas letezik es nagyon jol mukodik (nem ugy ugye, mint wp-n, ahol nincs gmail app, bar az utobbi hetekben ido hianyaban nem kovettem az esemenyeket google vs ms fronton). Raadasul ahogy irtam, elobb jelez, mint a google nexus ;]

    El is felejtettem mondani, hogy mennyire jo, hogy semmit nem merul keszenleti allapotban az akksi, vagyis nem tunik fel, hogy merulne, de majd persze megnezem. A jatekok szinvonala pedig, pl. a "Gesundheit", amit legeloszor letoltottem... dobbenetesen jo :B

Új hozzászólás Aktív témák