Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GGMPC

    őstag

    válasz erdoke #2082 üzenetére

    Ez egy igazi gusztustalan huzas volt!

    Es nem az a bajom, hogy milyen a retina mini, hanem, hogy szoftveresen kinyirjak a "regi" minit, meg mindent ami nem "trendi"!

    Konkretan a Mavericks-nek mar 8GB RAM amivel rendesen muxik es az Air-nel nem igazan megoldhato a bovites...

    Engem ez a resze nem izgat, mert MacBook Pro-m van, de az asszonynak most rendeltem Air-t es meg szerencse, hogy kepben voltam - igy 8GB RAM-al rendeltuk - igaz 2-3 het amig befut, de nem szeretnek azzal is zsakutcaba kerulni - megha nem is igazan a Mavericks-el, hanem mondjuk azzal ami jovore kijon!

    Jah amugy eladnam a telefonom es a mini-t, de konkretan a kutyanak nem kell...

    Ugyhogy ez a ratyi brigad tegye rendbe szoftveresen a cuccaikat, hogy hasznalhato legyen, mert nem hogy felhasznaloi elmenyrol nem beszelhetek (eddig zokkenomentesen futo jatekok eseteben sem), hanem ez igy vallalhatatlan!

    Mondjuk ami difiket leirtal az alapjan csoda, hogy még nem vagodeszkakent funkcional a minink!?

    [ Szerkesztve ]

    LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

Új hozzászólás Aktív témák