Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shiku

    aktív tag

    Jaj... Eltértünk a tárgytól... Alig bírtam végig olvasni.
    Amúgy ez a fénykép nézegetős buli annyira gáz. Tiszta 2034, amikor a föld fölött fél méterrel levegő roller szerű izékkel fogunk közlekedni. A lábunk meg elsorvad, mert nem használjuk.
    A házban mindenféle robotok és.....
    Megint eltértem...
    Na de szóval, én a rendes fényképeket szeretem. Szép fényes fotó papíron, amit a szélénél kell megfogni, hogy ne legyen ujjlenyomatos :B

    Ezt most tényleg nem az iPad rovására írom, csak kissé besokalltam ezektől a cuccoktól.

    Viszont ez a feleslegen, nem fontos, van élet nélküle kérdés.
    Én állítom, továbbra is hogy felesleges, de gondoljunk már bele.
    Igazából az Internet sem szükséges, igazából még a számítógép sem.

    Nem kell ezt a témát ennyire komolyan venni :(
    tudom eddig én sem így álltam hozzá, és holnap bizonyára újult erővel szállok csatába :P

    iPhone: Egy hónappal ezelőttig azt sem tudtam, hogy mifán terem. Azt hittem, hogy valami hibrid. Hogy valami külön izé, mint az mp3 lejátszó, a mobil... Aztán kitaláltam, hogy új mobil lesz, és akkor ugye bele kell menni a témába. De x évig tök boldogan megvoltam nélküle :U
    Úgy nagy általánosságban az emberek mindennapjaihoz nem annyira tartozik hozzá az informatika, mint ahogy ezt itt egyesek feltüntetik, és jahh! Ez így jó!
    Nekem a hideg futkos a hátamon attól, hogy a nagymamámat netezni lássam.

    És most megint eltérek a tárgytól, de az informatika elég sok emberi kapcsolatnak beteszi a kaput.
    Nem tudom ki az az agyament, aki jó ötletnek tartja, hogy ez mégjobban beszivárogjon a mindennapokba.

    Elnézést a hosszú offért, csak kicsit tömény volt, huszonakárhány hszt végig olvasni

Új hozzászólás Aktív témák