Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz bundli #4270 üzenetére

    gondolom az autocad egy nagyon memória igényes app, pc -n is elég termetes, sztem még photoshopnál is többet eszik
    gondolom a dwg fájl az autocad saját formátuma, és attól függően, hogy mekkora a fájl, milyen tartalom van benne, lehet, hogy kevés neki az 1 giga ram... főleg ha pc -n készült mondjuk a fájl és ipaden akarja megnyitni

    nem hiszem, hogy az átlag felhasználót ez annyira zavarná :) hacsak tényleg nem akarod ilyesmi célra használni a gépet... de simán lehet, hogy az app tényleg szarul van megírva

  • nofi

    őstag

    válasz bundli #4270 üzenetére

    Attól azért nagyon messze van. Ennél szembetűnő (AutoCAD 360), de ennek ellenére is, hibaüzenet után folytathatod a nézelődést. Sajnos a szarul megírt alkalmazásokkal nem tudsz mit kezdeni, de hidd el, lényegesen kevesebb van belőlük. Hiába frissítette az Autodesk a napokban ezt az appot, még mindig ezt csinálja. Igazából már nem is foglalkozom vele, telepítettem a TurboViewert, ha legközelebb dwg-be futnék.
    Google Drive hivatalos appjánál nagy pdf-eket nem nyit meg (mellesleg nálam PC-n, böngészőben sem), de erre ott van a sokkal jobb: GDrive, ráadásul ez több fiókot is kezel a Google mellett.
    Üzenet az üzenetben emailnél már egyszer előfordult, hogy több gigásnak látott egy csatolmányt és emiatt nem engedte letölteni. Netes exchange felületről már minden rendben volt.

    Kb ennyi ami így eszembe jut, de láthatod, hogy ezek tényleg ilyen kis semmiségek, illetve mindegyik áthidalható ha épp nagyon fontos

    obalix
    Én is azt hittem, de a saját template filejainál is ezt csinálja, pedig iPad 2 óta van tudtommal ilyen viewer :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák