Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Steven #76 üzenetére

    androidon próbálj rá a vplayer-re. Nekem, amióta azt használom DHD semmitől nem akad ki, mindent tökéletesen, akadásmentesen játszik le (max 720p mkv-ig, de ki az a barom, aki annál nagyobbat pakol rá? Már azt is csak azért, mert nem volt meg kisebben).

    Az "i" cuccoknál pedig az ilyen probléma eleve kizárt, mert csak itunes-ból tudsz rá másolni, ami IT-seknek nagyon nagy érvágás (idegesítő), de be kell látni, hogy az átlagember annyit lát, hogy rácupp, program indul, programmal rámásol, és semmivel nincs semmi baj. És mivel működik, a cél el lett érve, bármilyen hülye gond nélkül tudja használni, és ugye tudjuk, hogy az a boldog program, ami eléri a célját. (ilyen szempontból ez annyira boldog, hogy még bitkóbász is mágnesvasúton száguld vigyorogva :DDD)

    Amit még el kell ismerni: ez a cucc valami gyönyörű lett! (ár még mindíg nem kéne, de akkor is :DDD)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • Karma

    félisten

    válasz Steven #76 üzenetére

    Az előbb már említettem a MacAlly BookStand tokot, ami volt az iPademhez. Egyik támasztott állásában se kell nagy erőt kifejteni a tartásához :P Egyébként ja, erős kezem van, és volt hogy fogtam már a natúr iPadet is másfél órás vonatút alatt. De a combomra letettem a szélét akkor is, tehát cheateltem :DDD

    Írtam vele rengeteg fórumhozzászólást egyébként. Ehhez képest pl. az előzőt N8-on írtam, meg mostanában mindent, amiben nincsenek ékezetek - na ez az igazi véres-beles-fájdalmas élmény. Az iPaden nagyon faszán lehet gépelni, ha jó szögben alá van támasztva. Vakon nyilván nem, de nyolc-tíz ujjal simán.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák