Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz AkosL #275 üzenetére

    Hát nézd, én örülök neki, hogy neked az 5 millás autó nem luxus kategória. Persze nyilván nincs egy szinten egy Lamborginivel, de attól még az is egyfajta luxus csupán kisebb.
    Ettől függetlenül a többségnek bizony luxus az 5 millás autó. Mért? Mert ha nem az lenne, akkor nem a 10-15 éves Suzukik meg opelek lennének többségében az utakon, hanem a vadiúj Mondeok, meg mercik, meg Nissan 350z-k.
    Ettől is függetlenül egyetértek a lényegben :) Mindenki a maga szintjéhez mérten dönti el mi a luxus és mi nem az. Ezért is írtam, ha havi 250-et keresnénk a párommal külön-külön akkor nekem se lenne luxus. De az átlag ennek ~ a felét keresi meg.
    És ha nem az átlagot nézzük, akkor egyből értelmét is veszti az egész mizéria, hiszen van akinek a 150 millás magánrepülő sem luxus, hanem hétköznapi kellék.
    Ezért mondtam, hogy mondjuk egy 80 ezres hűtő nem luxus kategória, mert az ma már létszükséglet a lakásban. De volt idő, amikor a hűtőgép igenis luxusnak számított. Továbbá kategóriájában az alsó-közép szegmenst célozza meg ezzel az árral. Nyilván egy 2 ajtós, LCD kijelzős "amerikai stílusú" hűtő a hűtők között is luxus, holott az is cirka 200-ért már kapható.
    Az iPad kettő a kategóriájában pedig a legdrágább. Persze a legjobb is. És igen csak korlátozott a felhasználási területe. Na, ezért luxus.

Új hozzászólás Aktív témák