Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mariomahmoud

    tag

    válasz Dany007 #109 üzenetére

    Életem több mint felét külföldön éltem le, egyébként félig arab vagyok innen a Dubai kötődés, ezért látom, hogy ott mennyire elégedettek ezzel a termék/szolgáltatás kombóval. Évi fél évet így is külföldön töltök, hogy hivatalosan itt élek. De így sem mondom azt hogy tiszta a kép. Az hogy TE milyen feltételekkel szerződtél le a munkaadóddal az nem hasonlítható össze azzal, hogy más termékét jogtalanul használod. Az sem mentség, hogy jó vagy rossz-e a minősége a terméknek, olyan olvasatban, hogy a te szubjektív ízlésednek megfelel-e. ( egy közértben sem veszik vissza a kiflit, mert neked nem izlik). Ugyanis senki nem kötelez arra hogy megvegyed, jelen esetben letöltsd. Lehet itt keresni a mentséget, kibúvót ez akkoris lopás, amire nincs mentség, nem szabad hogy legyen.

    Üdv. Mario

  • mariomahmoud

    tag

    válasz Dany007 #109 üzenetére

    Csak egy mondat erejéig még, egy szemléltető példával. Arra az elvre alapozva, amire az érvelésedet építetted, akkor ha megtehetné az ember, akkor fogná és kigurulna a szalonból fizetés nékül a mercivel, ugyan ki nem tudná/akarná fizetni, de igényei vannak az extrákra, ugy gondolja hogy neki ez jár, még ugy is hogy ezértnem fizet? Remélem érted mire célzok, szép dolog, hogy neked és sok ezer torrentes/warezes emberkének meg vannak az ígényei, felbontás, 5.1 meg mit tudom én micsoda, de az hogy neked magasak az igényei és mindezt olcsón is szeretnéd, úgy hogy neked jó legyen ez nem lesz szempont. Az a probléma, hogy itt a pénzkiadási hajlam ott megáll, hogy dehát én megvettem a készüléket (xbox, pc, medialejátszó), és? onnatól kezdve jogsult vagy mindenre ingyen? Elég érdekes szemlélet ez a majd én megmodnom miért fizetek a többit meg ellopom, hogy ne járjak rosszul...

    Üdv. Mario

Új hozzászólás Aktív témák