Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee

    őstag

    válasz Sn00k #1355 üzenetére

    3GS telefonom volt amit imádtam. Gondoltam, hogy kihagyom a 4 et és majd az 5 lesz a következő, de mint említettem a 4 jobban tetszik mint az 5. Szóval addig agyaltam, hogy vegyek e régebbi 4s készüléket vagy nézzek körül Android fronton, hogy Xperia T lett belőle.
    Nem bántam meg. Semmivel se rosszabb választás mint egy iPhone, max. nem olyan trendi :)
    Továbbra is követem az iPhone telefonok "fejlődését" mert tényleg rendben vannak, de az 5 most nekem nem az a készülék amiért fizetnék is.
    Az android szép lassan felnőtt és ma már egyenrangú nem elhanyagolható tényező amikor az ember telefont vásárol.
    Az iPhone meg egyelőre nagyon is jól megél a nevéből, de hosszútávon szerintem ez kevés lesz. Valami nagyot kellene durrantaniuk a következő szériával.
    Az iPhone egy olyan szoba ahol mindened megvan. Mindened jól működik és ha nem akarsz kinézni az ablakon akkor soha fel se tűnik, hogy kint mennyivel több lehetőséged van. Igaz nem minden működik teljesen tökéletesen. Kicsit jobban oda kell figyelni, ha az ember kimegy a szobából, de legalább több lehetősége van szabadabban rendelkezhet.

    D-day 2002-01-04 01:54

Új hozzászólás Aktív témák