Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz szabogabor10 #52 üzenetére

    Nyilván jó jogászaik vannak.... de ez akkor is gáz szerintem. Amúgy a telefonok többsége (az újak) szerintem nem is csinálnak hagyományos hívást, csak VoLTE-t, amin eddig nem akadtam fenn, mert azt a sávot is a szolgáltató adja, vagy roaming helyzetben a szerződött szolgáltató (bár ott már az adat és hanghívás díjak normális esetben eltérnek egymástól), de a WiFi az egész más. Egy csomó free wifi hely van, a Telekomnak is, UPC-nek is, eleve biztonsági kockázat ezekre csatlakozni, de ilyen esetben végső sorban egy ismeretlen ember eszközén és előfizetésén keresztül valósul meg a hívás, ez már biztosan nem oké, kis túlzással ennyi erővel el is adhatod a Lánchidat is, végül is nem a tied, na de ha aki megvette nem tudja és amúgy sose akarja eladni sem, csak örül otthon, hogy övé a Lánchíd, akkor rendben van.

    kali: az emberek többsége azt nem érti pl. a munkahelyemen, hogy azt a gombot nyomja a lift hívásakor, amerre menni akar, nem pedig azt, amilyen irányba akarja hívni a liftet. Emiatt érzem kicsit problémásnak az előre telepített appokat, mert nyilván nem fogják végigolvasni a felhasználási feltételeket (ennek elolvasása amúgy a felhasználók körében biztosan 1-2% vagy annyi sem), és simán nem gondolnak rá, hogy mit és milyen feltételekkel használnak. Kicsit olyan, mintha az autóban eladáskor lenne egy rádió Spotify próba előfizetéssel, és ha nem szeded le róla, akkor megterhelik azt a számlát, amiről utaltad az autó vételárát.

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák