Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz L3zl13 #53 üzenetére

    Mar ne haragudj, de van barmi kozod az elektromos elosztoi halozatokhoz? Nem ugy tunik.
    A kis kabel az nagyon is nem kicsi, ha nem lakotelepen vagy.
    A toltoallomas nem 1M forint, akkor sem, ha papiron igy oldjak meg a penz atcsoportositasat.
    Boven fele alatt. Nagyobb mennyisegben plane (elozo cegem beszallt a gyartasba, nem a levegobe beszelek).
    Ember, 3 fazis _minden_ villanyoszlopon, bekotesi ponton van! Az hogy abbol a hazba 1-et visznek az mar takarekoskodas (kevesebb eres kabel eleg). A nagyfesz fejlesztes olcsobb, ha koncentraltan modosul az igeny (megjegyzem mi a ket autot toltunk 10-10A-rel es kozben hiba nelkul megy a haz is, 1x32A bekotesen - vagyis minden egyes lakosnal van ennyi tartalek, nem egy suru forgalmu utcaban).
    A villanyoraszekreny epic fail, az benne van a mar egyszer felszamolt toltoallomasban. Ketto helyre egy. A kiepites 98%-ban egy doboz sarga festek (te hany elmu oszlopot hasznalsz vagy latsz? En pl. rendszeresen pasztazom a plugshare-en a helyeket hogy hogyan csinaltak meg...).
    Toltoallomashoz a fentin kivul: Construman is felmilla alatti arat mondtak (az mondjuk lehet hogy netto volt) egy csili-vili allomasra (az talan a lassabbik villamtoltest is tudta). Tudod, en benne vagyok a temaban, es nem elkepzelni tudom, hanem beszeltem ilyen emberekkel.

Új hozzászólás Aktív témák