Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Ricardo #59 üzenetére

    Értem én, hogy budget kategória, de vagy a snap 625 ilyen gyenge, vagy a xiaomi cseszett el valamit, de lassú, akadozik, a kijelző sem egy csoda, a folyamatos újratöltögetés pedig feltette az i-re a pontot. Próbáltam lockolni a fontos appokat, fejlesztői beállításokban a memóriaoptimalizálást kikapcsolni, vagy low-ra tenni, egyik sem segített, miui optimalizációt is javasolták kikapcsolni, de az sem segített, a biztonság, valamint az akku használatnál is mindent a megadottak szerint állítottam be és ali-alig lett javulás. Vagyis érdekes, mert ha az app nyitogatós tesztet csinálom, akkor nekem is csak 10 app után lövi ki a böngészőt így már kb, de ha böngészek mondjuk csak 2 tabon, egyiken mondjuk olvasgatok teszteket egy adott készülékről, a másikon meg aprón keresek eladót, akkor utána ha átlépnék más alkalmazásba, már tölt is újra. Persze olcsó, de elvileg az volt benne a jó, hogy snap 625 meg 3 gb ram 50k, máshol ez 100 körül van, ha nem több. De akkor már inkább fizetek 67-et, kollégám most vett volt valahol akció egy A szériás Samsung ennyiért, nem tudom melyik, meg hogy milyen vas van benne, de gyengébb, mint a 625, mégis gördülékenyebb volt, szebb kijelzője volt (nem azért mert amoled, hanem mert a Note 4 hiába ips, azok között elég gyengusz, hamar átfordulnak a színek), kevesebb újratöltés volt, jobb anyaghasználattal. Igaz az akcióban 67k, a xiaomi meg erősebb vassal 50k, csak utóbbinál azt éreztem, hogy "igen, ha nagyon muszáj lenne tudnék vele élni, de folyamatosan bosszant", míg a samunál azt éreztem, hogy nyilván mindenben gyengébb mint egy 3x annyiba kerülő készülék, de nem szisszentem fel minden egyes chrome-ba visszalépésnél, hogy "de hát nézd megint újratölti!"

    Egy hatalmas pozitívuma volt, az üzemidő, az nagyon fog hiányozni, de az üzemidő nem minden.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák