Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Zomboid információ:

    Elnézést kérünk az update csúszásáért, kicsit bekavartak az ünnepek + némi betegség (esetenként picsamód másnaposság :DDD) az ütemtervbe.
    Cserébe úgy döntöttünk, hogy nagyobb update-et kaptok a vártnál, amiben benne lesznek:
    - alapvető hibajavítások
    - láthatóbb akadályok (egyelőre kiemeltük őket egyfajta "aurával", aztán ha jobb is eszünkbe jut, kapjátok azt is. Így már minden akadály teljesen látható, és nem túl zavaró)
    - új score-screen, sokkal igényesebb, mint a jelenlegi
    - ha belefér, sikeres teljesítés esetén is lesz retry gomb
    - ha belefér, játék közben a bal felső sarokban lesz map restart gomb

    Ha nem lesz több csúszás (betegség), akkor jövőhéten érkezik.
    App2sd problémát perpill vizsgáljuk, előfordulhat, hogy a mostani utáni update-ben ez is benne lesz.

    Az új fejezeten időközben szintén elkezdtük dolgozni, szóval új feature-ök, illetve természetesen 10 új pálya is érkezik. Erre egyelőre csak a when it's done ütemtervet tudom mondani, legkésőbb valszeg február vége felé érkezik :)

    Ha már itt tartunk, lenne egy kérdésünk a publikumhoz: sokan kritizálták, hogy annak ellenére, hogy a játék magyar, nincs benne magyar nyelv, emiatt néhány júzer eléggé lehúzta a programot. Szóval, a kérdésünk: tényleg ennyire zavaró, hogy az a ~4 szó, ami van benne nem magyar? Csak mert mindent igyekeztünk megoldani ikonokkal, pont a nyelvi nehézségek miatt. Így hirtelen ami angol, az a back, a help meg a score, esetleg a like, de azt meg már hasznáják a magyar élőnyelvben is :F
    Szóval, a kérdésünk amolyan szavazás formájában:
    1 - hülyék vagytok, legyen a programban magyar nyelv!
    2 - konkrétan lesz@rom
    3 - identitásjelölésnek szerintem elég a magyarország a falon
    4 - magyar fejlesztő munkájában alapelvárás a magyar nyelv, nincs kifogás!
    5 - szarjátok le, szerintem baromság ez az egész

    A válaszokat előre is köszönjük! :R

    Üdv,
    opr @ Zomboid team

    ssppiikkee: Köszönjük a kritikát! :R

    szerk: sorry a kisregényért, remélem azért lesz aki végig fogja olvasni

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák