Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csiki2

    csendes tag

    válasz Karma #20 üzenetére

    2) Hónapokig számoltattam, hogy jók legyenek a nehézségi szintek.
    A Reversi-nél nagyon bejött, szeretik a felhasználók, ha a könnyű tényleg könnyű és a nehéz tényleg nehéz. Egy szintet kihagyni valószínűleg nagyon nagy ugrás lenne, pl. sakkban is 1400-as Élővel simán van esélyed egy 1600-as ellen (25%), 1800-as ellen meg gyakorlatilag semmi (kb. 3%).
    3) A vicc az, hogy nincs átmenet. Kb. 20-30 másodperced van, ha sok szöveget kell elnyomni, akkor véged. A te fajtád (pontosabban a mi fajtánk) kiveszőben van a mobilpiacon, egyszerűen kisebbség vagyunk... :)
    Egyébként, ha megnézed a különböző kampányválasztó részeket, tele van ilyen felugró üzenetekkel, mert néhányan elkezdtek olyan dolgokat hiányolni, ami ott van az orruk előtt, csak épp olvasni nem szeretnek...
    De a játék szabályát is így mutogatom el, amikor belépsz.
    Kontexus help nincs, ez nem PC. Nem körözöl az ujjaddal, hanem vagy megérinted, vagy nem. :D
    +1) Na igen. Amikor megjelent az AirPush, nekünk is írtak. Mondtam is a páromnak, hogy engem felhasználóként a hideg kirázna egy ilyentől, nem tesszük be.
    Mára odáig durvult a helyzet, hogy a Google malware-nek tekinti és automatikusan kitiltja az ilyen programokat...

    +2) Van bent egy ilyen 1 csillagos komment:
    Jo Great app, but phone call permissions?
    Még válaszolni se tud a fejlesztő egy ilyen nyilvánvaló hülyeségre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák