Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz #79335424 #236 üzenetére

    Tamás:
    Készítettem két parancsot. Az 1. parancs újraindulás után és egy feltétel teljesülése esetén indítja a 2. parancsot, ami egyébként esemény nélküli. A 2. -hoz beállítottam 10mp -es megerősítést, de hiába. Lehetséges, hogy azért, mert a megerősítés ebben az esetben értelmetlen, mert az 1. parancs mindenképpen végrehajtatja a 2. -at?
    Azért vagyok bizonytalan, mert ezeknek a mini PC -knek van egy egyedi tulajdonságuk, ami bekavarhat az időszámolásba. Induláskor nem alapértelmezett a hálózati kapcsolat. Pont ezt szeretném automatikusan létrehozatni. Viszont a telókkal ellentétben nincs, ami tárolná az időbeállítást. Csak akkor van helyes dátum és idő, ha az minden újraindulás után manuálisan be lett állítva, vagy, ha megkapja az infót a szervertől, amihez viszont hálózati kapcsolat kell. Nem tudom, hogy ez nem zavarja -e meg az E-Robotot. Az biztos, hogy az újraindulás és a hálózatbeállítás közöttre beállított E -Robot parancsok az infó szerint 2000.01.01. -iek. Gondolom, emiatt az időszinkron létrejöttével, az infó szerint, a végrehajtott robotparancsok sorrendje sem a valós lesz, hanem a dátum szerinti. Kérdés, hogy ez befolyásolja -e pl. a "várakozás x ideig" műveleteket, vagy a megerősítés visszaszámolását. Remélem, érthető a kérdés!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák