Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartatamas

    senior tag

    válasz ZolkoW #75 üzenetére

    Változónál az alapértelmezett érték az amit akkor ad vissza ha nem volt ilyen változó.

    Pl: Variable (name=isNear, default=false)

    Ez azt jelenti hogy az isNear változó értékére vagyok kíváncsi de ha még nem lett létrehozva akkor tekintse úgy hogy az értéke false, azaz nem érzékel közelséget.

    Igen, nekem sokkal könnyebb helyes kifejezéseket megadni mert látom ha logban ha valamit elrontok illetve könnyen tudom tesztelni. Ha arra vagyok kíváncsi hogy jól adok-e meg egy kifejezést akkor én szoktam a Toast üzenet megjelenítése műveletet használni hogy kiirassam az értékét. így lehet ellenőrizni. Hasonlóan lehet megtudni hogy egy esemény mit ad vissza egy adott nevű paraméterben. Doksi persze tényleg jó lenne. Most is bővítettem kicsit a parancsikonokkal. Szépen lassan bővítem, sokkal több idő kellene ...

    Ha ötleted vagy kérdésed van nyugodtan írj, amint van időm reagálok. A visszajelzésekből tudok csak építkezni, addig sötétben tapogatózok ;)

    A műveletek sorrendjéről annyit hogy nincs olyan programozási vagy script nyelv ahol lentről felfelé hajtódnának végre a parancsok. Számomra ez annyira természetes hogy ahogy olvasunk ugyanúgy ez is fentről lefelé értendő.

Új hozzászólás Aktív témák